ID 78008

Műszaki ellenőrzés, tervezés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 3587, Tiszapalkonya

Feladat információi

Megrepedt süllyedt fal

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 78008
  • A feladat létrehozva: 28 máj. 15:05-kor
  • Frissítve: egy éve

Feladat létrehozója

Andras
  • +36 70 373 ** **
    Nem ellenőrzött
  • aloz_a******@f*******.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció
István
  • Nincs értékelés

  • 2 000 000 Ft

További feladatok ebben a kategóriában

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 1032, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Egy 51 nm-es üzlethelyiség adásvételi szerződés megkötéséhez kérnénk energiatanúsítványt

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 4300, Nyírbátor
  • 1 szakember válaszolt

Ingatlan belső területen megjelenő repedések az álmennyezet, ablakok környéken! Ingatlan süllyedés, falak vizesedésének vizsgálata, falak süllyedésének esélyei!

Ajánlatot kérek statikus mérnőktöl
  • Vörösmarty u., Budapest
  • 2 szakember válaszolt

A lakásban a főfalban a jelenlegi villany mérőóra helyén lévő üreget (ami kb. 40cm magas és 40 cm széles) ki kéne szélesíteni (65cm szélesre és 45cm magasra), hogy egy új villanyóra szekrényt be lehessen tenni a helyére. A kérdés tehát az lenne, hogy a főfalban (ami a belső udvarra néz) szabad-e ott kiszélesíteni a már meglévő kivésett területet kicsit nagyobbra. A főfal kb. 55-60cm mély ebben a régi belvárosi társasházban, az új villanyóra szekrény pedig csak kb. 15 cm mélyen lenne besüllyesztve abba a főfalba. A lakás az 1. emeleten van.

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 9700, Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Erkély ami szoba volt eredetileg 1 emelet oda szeretnék egy jacuzzit aminek az átmérője 150 cm és 804 liter víz fér bele

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 4376, Nyírpilis
  • 0 szakember válaszolt

Tervrajzot késziteni

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 8087, Alcsútdoboz
  • 1 szakember válaszolt

Ház teljes felmèrèsèt tetőtől talpig.

Ház szerkezeti állapotának felmérése
  • 2423, Daruszentmiklós
  • 0 szakember válaszolt

Egy éve vettünk egy (legnagyobb részében) vályogházat, melynek valószínűsíthetően (laikusok (azaz általunk) megállapítva) egy betongyűrű van alapként. A ház körül nincs esőcsatorna (ez hamarosan orvosolva lesz), és közvetlenül, egy viszonylag nagy forgalmú út mellett helyezkedik el. A házhoz van építve egy tégla rész, mely ablakai alatt a ház aljáig tartó, és a belső falon a szoba sarkaiban függőleges repedések vannak (kb. fél cm-től akár 1 cm is előfordul). A ház vályog részében is voltak a sarkok mentén kb. fél cm vastagságú repedések melyek el lettek fedve a megvétel után nem sokkal. Azokon a helyeken további repedések csak kis mértékben jöttek elő. Szeretnénk felméretni, hogy a háznak esetlegesen van e valamilyen általunk eddig észre nem vett, rejtett statikai, vagy egyéb hibája, illetve a fent említett tégla rész menthetőségét.

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 8230, Balatonfüred
  • 1 szakember válaszolt

Belső falbontást tervezünk. Bontható e a fal, tartófal e vagy nem?

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 3011, Heréd
  • 0 szakember válaszolt

vályog ház süllyedésének megállítása

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 2375, Tatárszentgyörgy
  • 2 szakember válaszolt

A ház padlója a fő fallal párhuzamosan végig van repedve a faltól kb 40 centire.

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 2768, Újszilvás
  • 1 szakember válaszolt

Tègla alappal rendelkező vàlyoghàzhoz kb 20m2-es hozzàèpìtès tervezèse (nappali). Minden a kivitelezéshez ès engedèlyeztetèshez szüksèges dokumentummal.

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 8900, Zalaegerszeg
  • 0 szakember válaszolt

Sülyedt alap . Repedezett falak