Festés árajánlat
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 7812
- A feladat létrehozva: 09 feb. 18:09-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 908 ** **Nem ellenőrzött
- laszlo*******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Miskolc, Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Egy szobából kéne leválasztani egy részt gardrób helységnek.
- Balatonalmádi, Dembinszky u., 8220 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Üdvözlet! Emeleten Porotherm falra (kb. 90 nm), földszinten meglévő (szép) alapvakolatra (kb. 170 nm), menyezetvakolat (kb.35 nm). Minél vékonyabb vakolatot szeretnénk! Ha négyzetméterárat adnak meg, az is megfelel. Február közepéig szeretnénk, ha kész lenne. Köszönettel: László Zsolt
- 4 szakember válaszolt
Tisztelt! Budapesten (1108) a Gőzmozdony u. 6 6/25 számú lakásban, egy 4x5m szobát szeretnénk gipszfallal kettéválasztani és két különálló szobává alakítani. Mérésünk szerint 18 nm falról lenne szó. A falat hangszígetelni kellene, és két ajtót beépítetni. A szoba falán tapéta van, a gipszfalra is azt szeretnénk, és az egészet fehérre festeni. A középső ablakot csak lematricáznánk, és a gipszfalat ahhoz kellene hozzáépíteni, hogy esetleg egyszer visszabontható legyen. Az ajánlatot kérem e-mailban küldjék, de utána természetesen a helyszínen pontosítanánk.
- 3 szakember válaszolt
Szeretnék egy sarok kádat..zuhanyzot külön,egy mosdòt..mosógép..szekrény
- Budapest, Lehel u. 39, 1135 Magyarország
- 17 szakember válaszolt
2,5 metermagas es 4 meter szeles gipszkarton falat szeretnek felhuzni a haloszobaba, kialakitva vele egy gardrob szobat. Hangszigeteles es elektromos vezetekekre nincs szuksegem. 1 ajto nyilasra van szukseg. + glettelesre csak annyira van szukseg, hogy tapetazni lehessen a falat van-e ra mod, hogy megcsinaljak? + olyan mm falra van szuksegem amire akar lehet polcokat szerelni.
- Bicske, Aradi vértanúk u. 23, 2060 Magyarország
- 19 szakember válaszolt
30 nm plafont szeretnék megcsinálni. Ennek kérem az árajánlatát, csak munkadíjról.
- 1 szakember válaszolt
tisztelt, tartany wc keszulet dobozas, 1NM kb ,budapesten
- Csákvár, 8083 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Üdvözlettel. Most épülő házunk teljes körű vakolatához szeretném segítségüket kérni, hogy gépi vakolással milyen anyag és munka ár díjjal számoljunk? Köszönöm segítségüket.
- Nyíregyháza, 4400 Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Panel lakásomban kellene wc hatfalat készíteni
- 2 szakember válaszolt
9 nm szoba kifestésére keresünk festőt, 3,3 m belmagasság. Létra van.
- Litér, 8196 Magyarország
- 6 szakember válaszolt
fal előkészítés, glettelés, 2xfestés
- Budapest, Budapest XV. kerülete, 1152 Magyarország
- 17 szakember válaszolt
Egy 16 nm-es, 2.6 m magasságú szoba tisztasági festésére kérünk ajánlatot. Most tapéta van rajta, azt mi leszedjük. Köszönöm: Mázik Ildikó