Konnektor dugalj bekötéséhez keresek villanyszerelőt
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 8182
- A feladat létrehozva: 24 feb. 09:28-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 567 ** **Ellenőrzött
- robert******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Miskolc, Magyarország
- 2 szakember válaszolt
Konyhafelújítás kapcsán 4 db konnektor kiépítése, 2 db lámpatest felszerelése.
- 0 szakember válaszolt
1x32 A-re bővítés, villanyvezeték behozása a villanyórától a kapcsolószekrényig. Rövid határidő (1 hónapon belül) Budapesten
- Balatonalmádi, 8220 Magyarország
- 9 szakember válaszolt
Családi ház felújítása keretében korszerű villamoshálózat kiépítésére keresek villanyszerelőt. A bontás már megtörtént.
- 9 szakember válaszolt
Kis szobában a kapcsoló elkezdett sercegni,ahányszor próbáltuk felkapcsolni.Végül már egyáltalán nem lehetett felkapcsolni.
- Mosonszentmiklós, József Attila u. 69, 9154 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Jelenleg 16 amper van a házban. Szeretném ha 32 amper lenne,a kérdésem az lenne hogy ez mennyibe kerül nekem?
- Tatabánya, Hősi emlékmű, Szabadság tér 12, 2800 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Villanyóra újra telepítése.
- 1 szakember válaszolt
Debrecen, Sonkoly utcai családi házra szeretnénk napelemet. Ehhez először a 3 fázist (3X32A) kell bevezettetni. Olyan szakembert keresünk, aki a helyszíni felméréstől, a kérelem beadásán keresztül a kivitelezésen át, az engedélyeztetésig lebonyolítaná ezt a lehető leghamarabb.
- Budapest, Váci u 55, 1056 Magyarország
- 8 szakember válaszolt
Konyhát szeretnénk felújítani (indukciós főzőlap, Sütő) szeretnénk tenni. Jelenleg Rezsó van illetve kisebb háztartási gépek. A falban van kiépítve a konyhabútor mögött valószínűleg vezeték, megnéztük műszerrel. Szeretnék árajánlatot kérni a munkálatok előtt, illetve felmérést a teendőkről.
- Cserhátsurány, 2676 Magyarország
- 5 szakember válaszolt
A teljes ház vezetékelését szeretném nagyobb vezetékekkel és amperokkal.

