Mohács - statikus

Ajánlatkérés
Ajánlatkérésre zárvaMegjelent: 22 napja 30 megtekintés Műszaki ellenőrzés, tervezés
83647
Cím
  • Mohács
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Statikust keresnek Mohácsban egy tömbház garázsajtó kiszélesítésére és bővítésére. A munka célja, hogy a garázsajtó megfeleljen a modern követelményeknek és több jármű számára biztosítson beállási lehetőséget.

Hasonló feladatok

Építkezés és felújítás
120 nm-es vegyes falazatú családi ház statikai felmérése. Állékonyság megállapítás.
Kóka
Benjámmin
Otthonfelújítási támogatás keretében történő régi gázkazán cseréje, új kombi gázkazánra, kémény kiváltás, új gázterv szükséges. Csak a fenti támogatás keretéb…
8900, Zalaegerszeg
1 200 000 Ft
László S.
Egy 77nmes ingatlanhoz szeretnénk bővíteni 15nm-t. Ezt szeretnénk a banknak is megfelelően megterveztetni.
2254, Szentmártonkáta
Fanni
Élhető, egyszerű, tágas, több gyermekes. Garázzsal, terasszal.
9400, Sopron
Ákos
Lakas pesten
1067, Budapest
PAUL V.