Virtuális pénzügyi asszisztenst keresek

Ajánlatkérés
Tamás
Tamás
Teljesített feladat Megjelent: 2 éve 1003 megtekintés Egyéb
8538
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

FŐBB FELADATOK: Ügyfél elszámolások és a számlázási folyamatok menedzselése Pénzügyi nyilvántartások vezetése, banki utalások intézése Belső elszámolások, kontrolling jelentések készítése Cash-flow kimutatás összeállítása Alvállalkozói szerződések elkészítése és ellenőrzése Munkaüggyel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása Bérszámfejtéssel és könyveléssel foglalkozó partnerünkkel való kapcsolattartás Szoros együttműködés a cégvezetővel ELVÁRÁSOK: Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség Min. 2-3 éves tapasztalat pénzügyi területen Min. 4 óra rendelkezésre állás munkanapokon Ajánlások korábbi munkahelyről vagy ügyfelektől AMIT KÍNÁLUNK: 100%-ban otthonról, távmunkában végezhető Kötetlen munkaidőben, rugalmas időbeosztásban

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
mascot design and brand build out
Roland
google hírdetés kulcsszó megadásával
2535, Mogyorósbánya
István
ez egy latinos popos dal és a boldog nyári életről szol a zene maga
2030, Érd
10 000 Ft
Boldi Harsanyi
igen
1225, Budapest
11 000 Ft
nem
kérdőív kitöltése
4251, Hajdúsámson
20 000 Ft
Karolina