Beugrós munkatársat keresek

8 000 Ft
Péter
Péter S.
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1282 megtekintés Kertgondozás, kertfenntartás
855
Cím
  • Kozármisleny, Liliom u., 7761 Magyarország
Feladat kezdésének időpontja:
2020 május 11, 06:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
8 000 Ft

Feladat leírása

Kisvállalkozás munkatársat keres! Kerti munkákhoz, kertépítéshez, továbbá kertfenntartáshoz Olyan dolgozót keresek, aki igényes a munkájára, pontos és AKAR dolgozni! Kertészeti végzettség nem feltétel. Követelmények: - Min. 8 általános - Jó megjelenés - Jó fizikum és terhelhetőség Előnyt jelent: - Kertészeti területen szerzett tapasztalat - Kertészeti végzettség - Már dolgozott damilos robbanómotoros kaszával - Kerti gépek használata

Hasonló feladatok

Kertészkedés
a
2360, Gyál
20 000 000 Ft
ss
450 m2
8973, Csesztreg
Ajánlatkérés
István
Jó napot! Budapesten a 12 kerületben egy 150 négyzetméteres kertbe szeretnék műfűvet telepíteni. Telefonszám, *********
Hangya u. 13
Kovács jános
Kisebb nyaraló, kb 300m2 terület fűkaszálása 2 hetenként
2870, Kisbér
Gergely
kb 1000 nm fűkaszálás kertes ház körüli kertben sik terepen **** *******
Dukát u. 97
20 000 Ft
Hajdu József