Beugrós munkatársat keresek

8 000 Ft
Péter
Péter S.
Teljesített feladat Megjelent: 4 éve 1276 megtekintés Kertgondozás, kertfenntartás
855
Cím
  • Kozármisleny, Liliom u., 7761 Magyarország
Feladat kezdésének időpontja:
2020 május 11, 06:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
8 000 Ft

Feladat leírása

Kisvállalkozás munkatársat keres! Kerti munkákhoz, kertépítéshez, továbbá kertfenntartáshoz Olyan dolgozót keresek, aki igényes a munkájára, pontos és AKAR dolgozni! Kertészeti végzettség nem feltétel. Követelmények: - Min. 8 általános - Jó megjelenés - Jó fizikum és terhelhetőség Előnyt jelent: - Kertészeti területen szerzett tapasztalat - Kertészeti végzettség - Már dolgozott damilos robbanómotoros kaszával - Kerti gépek használata

Hasonló feladatok

Kertészkedés
XVIII kerületben 1 kicsi/közepes (kb 6 éves) meggy fa metszése, további 2 éves összesen 5 gyümölcsfa metszése és ezek általános kezelése, permetezése.
Szitnya utca
Ajánlatkérés
Fekete Balázs
Gyümölcsfa metszés
3561, 20, Mátyás király u., Felsőzsolca
Baráti Tibor
Fák mezszése
Könyves Kálmán utca
Mihály Gáborné
Teljes kivágás, kb.15 m magas boróka. Ferdén nő.
5300, Karcag
40 000 Ft
Ildikó
Kb 15 méter hosszan kb 5 méter magas leilandi nyitás
8172, Balatonakarattya
Péter