ID 8873

Szélvédő cserét szeretnék

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Online

Feladat információi

Volkswagen GOlf IV 1.4 3 ajtós 1999-es évjáratú autómon repedt 2-3 helyen a szélvédő, ezt szeretném kicseréltetni.

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Szakembernél

További feladatok

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 8873
  • A feladat létrehozva: 22 márc. 12:00-kor
  • Frissítve: 4 éve

Feladat létrehozója

Kevin
  • +36 30 328 ** **
    Ellenőrzött
  • kndr*****@g****.***
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

2009 Dácia Sandero "olajcsere
  • 2 szakember válaszolt

olajcsere Tatabánya

Ford focus MK3 manuális váltó felújítás + csere autó
  • Biatorbágy, Petőfi u. 64, 2051 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Ford focus MK* **** *.*TDCI 115LE 6 sebességes sebességváltót kellene felújítani. Hangos kerepelő hangja van, egy fogaskereket biztos hogy ki kell cserélni, de lehet hogy kettőt. Ezen kívül a stabilizátorokat is meg kellene nézni, mert alapjáraton érezni az egész autón a rezgést. Olyan szervizest keresek aki tud adni egy csere autót addig amíg az autóm nála van, mert ez a munkaeszközöm, nem eshetek ki. Ehhez kellene nekem egy korrekt hozzávetőleges árajánlat. Biatorbágyi vagyok, a környékben bárhová elviszem, még jól megy.

Opel váltó javítás
  • Budapest, Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Opel Meriva 1,7 CDTI ****.**.**. Váltónál búgó hang.

Lada váltó javítás
  • 0 szakember válaszolt

Lada 5 sebességes manuális váltó felújítása lenne a feladat. Használtan vettem, állítólag kidobja a 4-et, nem tudom mi lehet még esetleg a probléma.

Autófényezést szeretnék
  • 0 szakember válaszolt

Át festés feketére vagy szürkére teljes autót.

Karosszéria javítása
  • 1 szakember válaszolt

Első lökhárító horpadt és a bal első sárvédő csak kihúzni kellene ha azzal oldható a probléma.

Karosszéria javítás
  • 1151, 3, Vácegres u., Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Belém jöttek hátulról és ez a repedés lett a hátsó lökhárítómon. Árajánlatot kérek a karosszéria javítására

Motorháztető átfestése
  • 1 szakember válaszolt

A Fiat Grande Punto típusú autóm motorháztetejét egyben ki kellett cseréltetnem, de sajnos csak sötétszürkére lehetett, a kocsi viszont fekete. Ennek az elemnek az átfestéséére szeretnék árajánlatot kérni.

Autó javítás árajánlat
  • 1013, Clark Ádám tér, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Reanult Megane Scenic első lökhárító jobb első része betonfal horzsolás, horpadás nélkül. Egyéb hiba nincs. Minél hamarabb. Mennyibe kerül és hány nap?

Egy elem horpadás javitás festés.
  • 1 szakember válaszolt

Bal oldali hátsó sárvédő horpadás javitás festés.

Ford Mondeo karosszéria javítás
  • Budapest, Magyarország
  • 1 szakember válaszolt

Ford Mondeo 1.6 TDCi 2012 Fém ajtósarok által meghúztam a kocsi jobb hátsó részét a képeken látható módon. Horpadt és a fényezés is sérült a jobb hátsó kerék fölötti lemezen, illetve minimálisan a jobb hátsó ajtón.

Árajánlatot kérek a karosszéria javítására
  • 9081, 27, István u., Győrújbarát
  • 0 szakember válaszolt

Üdv egy Ford Puma autóról lenne szó 98as évjárat kék színnel hátsó részét kellene javítani