Masszázsfotel javítás
Feladat információi
Paraméterek
Fotó
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 27 márc. 2022, 22:00
A feladat részletei
- 9019
- A feladat létrehozva: 27 márc. 16:32-kor
- Frissítve: 4 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 426 ** **Ellenőrzött
- varga.e*******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- Balogunyom, Rákóczi Ferenc u. 67, 9771 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Szia! A 2éve vásárolt ,még garanciális arisron bojlerünkből rozsdás víz folyik. Szeretnék egy szakember által kiállított papírt kérni miszerint a bojlerünk cserét érdemel.
- Vácrátót, Kinizsi út 24, 2163 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Termosztátos zuhanycsaptelep (Mofém Zenit) hőfokszabályzó oldalán erősen csöpög. Csöpögést szeretném megszüntetni.
- Vép, Rákóczi Ferenc utca 29, 9751 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Eltörött a főzőlap üvege, szeretném kicseréltetni.
- Ságvár, Jókai Mór u. 8, 8654 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Valószínűleg egy hőszabályzó ment tönkre, mivel, ha bekapcsolom, nem állítja le a fűtőszálat, mikor eléri a kiválasztott hőfokot.
- Fertőboz, Fő u. 84, 9493 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
A hűtő bekapcsolásakor bekapcsol kompresszor működik de mégse megy le a hőmérséklet Gondolom gáz probléma lehet
- Budapest, Úszódaru u., 1138 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Beépített hűtő ajtaja nem záródik, a hűtő felső polcát nem hűti le rendesen.
- Budapest, Költő u., 1121 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Heinner HC-V268FK+ hűtőszekrény ajtajának a megfordítása
- Liget u. 48
- 3 szakember válaszolt
Van egy 2 szintes nyaraló. (Alaprajz a mellékletben) Az ingatlant szaretnénk nyáron hüteni és télen a hömérsékletet fagypont felett tartani illetve kiegészítö fütésnek is használni a klímát. Ehhez szeretnék kérni megoldási javaslatokat és árajánlatot. Ha lehetséges szeretnénk wifi-n keresztül kommunikáló klíma ajánlatot is. Köszönöm elöre is megkeresésüket. Üdvözlettel, Pávics Péter
- Nagymihályi u. 52
- 0 szakember válaszolt
jo napot,,nekem gázfütésem van konvektoros de szeretnék átérni kazánosra,,a lakas 4+fél szobábol egy hoszu folyosobol egy nagy konyha ebédlöböl és egy nagyob fürdöbol ál,és szeretném tudni körülbelül menyi lenne a kázkazán rendszer kiépitése,,??hoszu paraszt ház,,egymás után jönek a hejségek,,a ház alapterülete kb 75m2
- Vép, Szent Imre u., 9751 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Vízkőtelenítés és fűtőszàl javítás.
- Budapest, 1174 Magyarország
- 5 szakember válaszolt
Új páraelszívó beépítése. Házra külső kamera felszerelés, aktiválás. Kapu nyitó felszerelése.

