Idősgondozás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 91393
- A feladat létrehozva: 22 júl. 19:06-kor
- Frissítve: egy éve
Feladat létrehozója

- olahmar********@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- 7761, Kozármisleny
- 1 szakember válaszolt
Otthoni felügyelet 24 órában, agyvérzés után legyengült állapot, homloklebenyi sérülés miatt, viselkedés változás, elutasítja a rehabilitációt, nem működik együtt,(néhány hétig pozitívan állt hozzá a gyógytornához, de ez most megszűnt), de nem igényel kórházi kezelést, ezért hazaküldik. Finom motorika jól működik, de egyedül menni nem tud, ágyban tölti a napokat. Elfelejt inni, gyógyszert bevenni, de egyébként tudatánál van, és teljesen kommunikatív.
- 8330, Sümeg
- 2 szakember válaszolt
fekvőbeteg/mozgásában korlátozott, szellemileg ép 86 éves édesapámhoz keresünk segítőt, pelenkázás, etetés-itatás, éjszakai felügyelet, gyógyszerek adagolása
- 8000, Szfvár
- 1 szakember válaszolt
86 éves anyukámat kell segíteni, figyelni, foglalkoztatni heti egy nap, 9-19 óráig. Átlagos fizikai állapotban van, szellemileg kicsit lassult de ép.
- 8271, Mencshely
- 1 szakember válaszolt
Reggeltöl estig kell segteni. Föleg mozgásban rend tartásban mosádban Ezen kivúĺ gyógyszert kell iratni
- 5200, Törökszentmiklós
- 0 szakember válaszolt
Sebápolás, öltöztetès, fürdetès, ètkeztetès, higiènia
- 1152, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Napi egy két órás elfoglaltság. 91 éves férfi mellé, aki ágyhoz kötött 80 kg sulyú.Feladatok, pelenkázás, tisztálkodás. A felesége vele van, de egyedűl nem tudja ellátni. Ezért keresek ápolót.