ID 9415

Szennyvíz szippantásra árajánlatot kérek

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Isaszegi út 36

Feladat információi

Tiszteletem. Pécelen van az udvarunkban egy szennyvíz gödör kb.5 köbméteres. Rendszeres használatban van. Sajnos évek óta nem volt kitisztítva, szennyvíz szivattyúval hetente a csatornába szivattyúzzuk a vizet. Ezt szeretném most kitisztíttatni, ha van rá lehetőség. Mennyibe kerülne, és mikor tudnának jönni? Üdvözlettel: Balassa Zoltánné

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 9415
  • A feladat létrehozva: 09 ápr. 11:05-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Judit
  • +36 30 333 ** **
    Ellenőrzött
  • balassa********@f*******.**
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Szennyvíz szippantásra árajánlatot kérek
  • 4030, 35, Gergely u., Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

A zuhanyzóba mindig feljön a víz, ha a konyhába mosogatok, vagy ha a fürdőszobába arcot mosok a csapnál, vagy ha lezuhanyzunk fentmarad-megáll a víz, majd nagyon lassan lemegy.

Kútfúrásra van szükségem
  • 4200, 3, 3321, Hajdúszoboszló
  • 0 szakember válaszolt

Kútfúrás

Radiátor csere
  • 2 szakember válaszolt

5 db radiátorunk van amit szeretnénk cseréltetni. A jelenlegi méreteik: 1db 63x65 1db 40x65 1db 33x65 2db 18x75 Juniusban lesz 2 hét mikor meg lehet csinalni a radiátor cserét.

Kútfúrásra árajánlatot kérek
  • 1013, Clark Ádám tér, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Meglévő kb.10 M mély ásott kutamat szeretném mélyíteni,mert nagyon kevés a víz.

Padlófűtés kiépítésére ajánlatot kérek
  • Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Egy budapesti 120 éves 85 nm-es bérlakásba szeretnék padlófűtést csináltatni. Gázkazános, vizes rendszerre gondoltam, mivel nincs napelem, és semmi ami segítené a villanyszámlát villanyos esetben. A lakáson a tipikus régi lakásos huplis parketta van, amit fel kéne szedni, és egy kivitelező szerint alatta a salakot (vagy mit) is, majd egy egyenletes könnyű vékony betonréteget lefektetni, hogy szép egységes felületre kerüljön a padlófűtés. Minderre a munkára szeretnék korrekt árajánlatot kérni. Előre is Köszönöm!

Kútfúrásra van szükségem
  • Kertbarátok u. 79
  • 0 szakember válaszolt

Öntözèsi cèllal szeretnèk ajanlatot kèrni teljeskörû kivitelezèsre. Koszonom

Padlófűtés kiépítésére ajánlatot kérek
  • Szeged
  • 2 szakember válaszolt

Tisztelt Cím! Szeretnék ajánlatot kérni 67nm-es lakás teljes padlófűtés kiépítéséhez. Jelenleg konvektorokkal van megoldva a fűtés. A későbbiekben hőszivattyúval lesz megoldva. Tervezővel már egyeztettem, azt mondta, hogy 6-7 kör elég a fűtéshez, a tervezés még folyamatban van. A lakás szegeden található.

Kútfúrásra van szükségem
  • 1013, Clark Ádám tér, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

1-1,2 m külső átmérőjű kutat szeretnék fúratni, betongyűrűs kivitelben 4-5 m mélységig.

Kútfúrásra van szükségem
  • Keszü
  • 0 szakember válaszolt

Keszüben szeretnék kutat fúratni, a környező kutak 80-90 méter mélyek.

Kútfúrásra van szükségem
  • 3530, 14, Városház tér, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Miskolc Bánlesdűlőn szeretnék fúrt kutat, Öntözésre,fürdésre, mosogatásra, nem ivó vízre. Várom az ajánlatokat. Üdvözlettel: Monika

Kútfúrásra árajánlatot kérek
  • Marcalgergelyi
  • 0 szakember válaszolt

legalább egy 15 méteres kutat kellene furni

Kútfúrásra van szükségem
  • Napos út
  • 0 szakember válaszolt

A szomszédban 4-5 kútgyűrűnél már van víz.