ID 9673

Google ads szakértőt keresek

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 1 Ft
  • Online

Feladat információi

Meg kellene szüntetni az egyik hirdetésemet /weboldal/., mivel másik weboldalam van, itt kéne hirdetni.

Paraméterek

Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 18 ápr. 2002, 22:00

A feladat részletei

  • 9673
  • A feladat létrehozva: 19 ápr. 09:02-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

 mihály
  • +36 70 410 ** **
    Ellenőrzött
  • bsn***@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Google arts hirdetés feladás
  • 2 szakember válaszolt

web oldalam hirdetése a google art-on

Google ads hirdetés
  • 5 szakember válaszolt

web áruházat kellene hirdetni

Google Ads hirdetés
  • 4 szakember válaszolt

Google Ads hirdetés feladása

Viszonteladót keresek webshopomhoz!
  • 5 szakember válaszolt

Viszonteladót keresek kettő, már működő webshopomhoz. Ékszer/Fitnesz/egészség kategóriában. Egy rövid bemutatkozást szeretnék kérni emailben, illetve ha van tapasztalatod írj arról is. Köszönöm!

Bemutatkozó videó szerkesztése és logókészítés
  • 9 szakember válaszolt

Induló vállalkozásomnak szeretnék logót terveztetni, illetve egy bemutatkozó videót felvenni, melyben bemutatkozok és bemutatom a termékünket. A határidő elég szoros, mivel pár héten belül szeretnénk egy nagyon erős marketingkampánnyal elindulni.

Rövid vélemény írása
  • 8 szakember válaszolt

Egy rövid vélemény megírása a feladat.

Tapasztalt account managert keresünk digitális marketing ügynökségünkhöz
  • 3 szakember válaszolt

A következő feladatokban számítanánk Rád: Online marketingkommunikációs és közösségi tartalom stratégiák tervezése Eredményes marketing és közösségi média kampányok tervezése és kivitelezése Versenytársak kommunikációjának figyelése, versenytárselemzések készítése Informatív online dashboardok és kampányjelentések készítése Eredmények bemutatása, online marketing tanácsadás nyújtása Kapcsolattartás ügyfelekkel, emailben, telefonon és videohíváson keresztül Tudásmegosztás, a csapat támogatása, junior kollégák fejlesztése A sikeres együttműködéshez szükséges: Heti min. 30 óra rendelkezésre állás, de a későbbiekben akár teljes munkaidős állást is ajánlhatunk 3-5 éves online marketing tapasztalat, lehetőleg ügynökségnél, de lehet ügyfél oldali is Felsőfokú végzettség, lehetőleg marketing, kommunikáció vagy média területén A digitális marketinghez kapcsolódó területek (PPC, analitika, SEO, email marketing) alapos ismerete Gyakorlat a Google eszközök (Google Ads, Analytics, Tag Manager, Data Studio) és a Facebook hirdetési rendszer használatában Profi kapcsolattartás, a "közös hang" megtalálása az ügyfeleinkkel Nagyon igényes munkavégzés, legyen szó kampányok tervezéséről vagy akár komplexebb projektek menedzseléséről Mindenképpen előnnyel pályázol, ha jellemző rád: A cél és eredményorientált gondolkodás (az ügyfeleink is eredményeket várnak el tőlünk) A többcsatornás kampányok menedzselésében, optimalizálásában szerzett tapasztalat Ha érdekel az analitika, az ok-okozati összefüggések feltárása Külföldi (főleg angol) nyelvtudás, a nemzetközi projektek menedzseléséhez Belső tanulási vágy, a legjobb, legújabb megoldások megtalálása Ami miatt megéri velük dolgoznod: Korrekt fizetés, amiből félre is tudsz tenni, ráadásul nem kell érte irodában ülnöd egész nap Alvállalkozói szerződés, minimálisan garantált havi óraszámmal - később alkalmazotti jogviszony is lehetséges 100% távmunka, de budapesti coworking irodánkba is kedved szerint bejárhatsz, ahol szuper hangulatban dolgozhatsz együtt a csapat többi tagjával Kötetlen munkaidő, rugalmas időbeosztás - mindenki az eredményeidet fogja nézni Belső képzések és rendszeres tréningek a folyamatos szakmai fejlődésért Kérünk, jelentkezésedhez küldd el önéletrajzodat és jelezd fizetési igényedet is.

Vélemény írás
  • 3 szakember válaszolt

Egy rövid vélemény írása a feladat.

SEO szakembert keresek
  • 0 szakember válaszolt

Google ADS hirdetés beállításához, optimalizálásához keresek hozzáértő segítséget. Klímaszerelő hirdetésekről lenne szó. Azon Belül klímatisztítás - klíma mosás kategóriában. Eddigi napi hirdetési keret. ****- ****-Ft - között mozog. De nem hozta ( hozza ) a várt eredményt. Ebben szeretnék segítséget kérni. Pontos árajánlatot szeretnék kérni. Teljes munkadíj megjelöléssel. Köszönöm. Ajánlatokat emailben várom. @: *****.*************@*****.*** web: https://budapest-klimaszereles.hu/

Egy elég komoly fortnite highlights-ot szeretnék kérni. A zene az tök mind1. Pénzt azt személyesen tudom csak oda adni, ha ez nem lenne akkora baj.
  • 2 szakember válaszolt

9 db klippre lehet számítani. Ha nem lenne nagy kérés akkor egy ilyen 1 vagy másfél perces legyen maga a highlights.

Fényképek szerkesztése és feldolgozása
  • 2 szakember válaszolt

Minél szebbnek kelene lenie

Szabadúszó szövegíró
  • 3 szakember válaszolt

Tapasztalt szerzőket keresünk, hogy véleményeket írjon az online kaszinókról. Tapasztalat a Google Docs használatában. Játékos kapcsolatok (munkatapasztalat és/vagy aktív játék, játékos múlt). Kulcskészségek Magyar nyelv Kiváló nyelvtan Határidők betartása Nagy előny a SEO szem előtt tartásával történő írás $ 15/100 szó