Családi ház villanyszerelés Békéscsaba területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Családi ház villanyszerelés Békéscsabán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Családi ház villanyszerelés Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

József

József

Érdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a családi ház villanyszerelés Békéscsabán?

4700 - 8900 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Péter C.
Péter C. 5623 Békéscsaba Online

Üdvözlöm a profilomon. Amiket vállalok: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, szerelvények (lámpa testek, kapcsolók, konnektorok) cseréje.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Túlfeszültség elleni védelem (1fázis) 40.000 Ft-tól
  • Elektromos hálózat felújítás: 6000 Ft /kiállás
  • Biztosíték tábla csere: 25000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 0-24

  • Családi ház villanyszerelés

    5700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Annak ellenére, hogy elvileg nem tudta volna vállalni, kijött és gyorsan megcsinálta a munkát.

Elek
3 éve
Zsolt D.
Zsolt D. 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Amiket vállalok: eph rendszerek vizsgálata, kapu automatizálás tatabánya, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

  • Mérőhely felülvizsgálat és dokumentáció elkészítése: 22.200 Ft
  • Eon ügyintézés: 15000 Ft-tól 150000 Ft-ig /alkalom
  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 12.000 Ft

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.3

Nem volt baj.

Leó
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: leégett elosztók cseréje, lakás vezeték csere budapest tatabánya, lakáselosztó cseréje, javítása, felújítása.

Villanyszerelési Árlista:

  • Villanyszerelés gyorsszervíz díj villanyszerelés ár: 10.000 – 16.000 Ft/óra
  • Lakás átvezetékelése: 150000 Ft-tól 1225000 Ft-ig /㎡
  • Spot lámpa beszerelése: 2000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Egy korrekt munka.

Zsolt
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő családi ház villanyszerelés Békéscsabán

Gyakori kérdés

Családi ház villanyszerelés: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a családi ház villanyszerelés átlagára 5200 - 9800 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok igazi véleményeket?

Békéscsabán a családi ház villanyszerelés szolgáltatáshoz már 17 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Békéscsabán?

Most 13 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha erre van szükséged: családi ház villanyszerelés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: családi ház villanyszerelés?

A családi ház villanyszerelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.