Egypólusú kismegszakító bekötése Békéscsaba szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Egypólusú kismegszakító bekötése Békéscsabán a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Egypólusú kismegszakító bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Andras

Andras

Mennyibe kerül a egypólusú kismegszakító bekötése Békéscsabán?

3500 - 6600 Ft

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Főbb szolgáltatásaink: biztosítékcsere, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Megvalósulási villamos terv 30.000 Ft-tól
  • Napelem telepítés: 1500000 Ft-tól 3500000 Ft-ig /darab
  • Túlfeszültség védelem beépítése 3 fázis 4 pólus esetén, B-C típus: 80.000 Ft-tól

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Egypólusú kismegszakító bekötése

    3500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Amit kértünk a szakembertől, azt teljesítette. Nem volt hiba.

Gyula
3 éve

Balázs, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, rejtett világítás, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 5500 Ft /darab
  • Szerelvényezés: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /kiállás

Háztartási gépeket nem javítunk.

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Maximálisan meg voltam elégedve a munkájával. Pontosan érkezett, kedves, segítőkész.

Ödön
3 éve
János H.
János H. 5600 Békéscsaba Online

János vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Amiket vállalok: fő elosztók és vezetékek cseréje, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, elektromos fűtőszőnyeg lerakása.

  • Villanytűzhely bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Riasztó rendszer telepítés: 8000 Ft /darab
  • Áramkör bővítése - 1 fázis esetén: 4.000 Ft

Üdv, János

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Teljesen elégedett voltam.

Bertalan
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő egypólusú kismegszakító bekötése Békéscsabán

Egypólusú kismegszakító bekötése: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a egypólusú kismegszakító bekötése átlagára 3000 - 5700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Békéscsabán?

Most 18 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: egypólusú kismegszakító bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható az egypólusú kismegszakító bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on nagyon sok szakember van, aki kész megoldani a problémát.