Fametszés Békéscsabán gyorsan és hatékonyan!

Kertészmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertész szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 23 kertész közül! Korrekt fametszés árak: 3200-6000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Békéscsabán közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 kertész most online

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszallas.

András

András

erdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fametszés Békéscsabán?

3200 - 6000 Ft/db

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertészek Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertészt!

Pergola Ötletek keresése és összehasonlítása online. Spóroljon az Shopwebly segítségével! Találja meg a Pergola Ötletek az Shopwebly-nál, az árösszehasonlító weboldalon!

  • Fametszés

    4700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Szuperek!

Professzionális minőséget és személyre szabott megoldást nyújtunk a kerttulajdonosoknak. Ha szeretnéd, hogy álmaid kertje valóra váljon, biztosíthatunk, hogy jó helyen vagy.

  • Fametszés

    2900 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Kitűnő kertèszet, szakszerű ès kedves kiszolgálás.

Agnes H.
Agnes H. 5600 Békéscsaba Online

Bízza ránk medencéje építését, mert mi értünk hozzá! Medenceépítés 1975 óta. Típusok: Zsaluköves medencék, Magiline medence, Fémfóliás medencék, Műanyag medencék.

  • Fametszés

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, korrekt. Ha nem elérhetők, visszahívnak. Jó szívvel ajánlom.(gépi földmunka, kő-, kontenerszallitas)

Kertépítés, parkosítás megfizethető árakon Budapesten és környékén ingyenes felméréssel. Elhanyagolt, gazos, bozótos, átláthatatlan területek megtisztítása, telek tisztítása. Kertfenntartás Budapest. Gyümölcsfák metszése. kerti munkák...

  • Fametszés

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló szakemberek, profi felszereléssel! Nagyon ajánlom Őket!

Attila K.
Attila K. 5623 Békéscsaba Online

Első osztályú gyep. Az Ön biztos partnere már 10 éve. Kivitelezői ajánlások. Öntözéstechnikai anyagbeszerzés kis és nagykereskedelem. Vakondháló. Várom hívását!

  • Fametszés

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon szeretek ott vásárolni. Az árakban nincs különbség (ami jó), de a hely, a kedves hölgyek, és a friss virágok miatt mindig ott vásárlok!

Rendelj kertész szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertész fametszés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Fametszés: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a fametszés átlagos díja 3600 - 6800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertészek - hogyan választhatunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kertészt Békéscsabán?

Jelenleg 19 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FAMETSZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk kertészt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható kertészt keresned ha szükséged van erre: fametszés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi kertész?

Egy jó kertész pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: fametszés?

A fametszés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy kertészt bátran megbízhatsz vele.