Hullámpala tető felújítás Békéscsaba területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 24 tetőfedő közül! Korrekt hullámpala tető felújítás árak — 3700-6900 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Békéscsabán környékén található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

4 tetőfedő most online

Sándor

Sándor

Ingyenes kiszallas.

Attila

Attila

erdekel.

János

János

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a hullámpala tető felújítás Békéscsabán?

3700 - 6900 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Alajos M.
Alajos M. 5671 Békéscsaba Online

A tetőjavítás nem várhat, hívjon bizalommal az ország bármely pontjáról! Minőségi munka, korrekt árak, garancia az elvégzett javításra. Tetőjavítás. Ereszcsatorna javítás. Tetőfedés.

  • Hullámpala tető felújítás

    8800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló munkát végeztek! Bátran ajánlom őket! Köszönjük

Kéménybélelés és kazáncsere ingyenes felméréssel pár óra alatt az ország teljes területén. Minden szükséges papírmunkát mi intézünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Kivitelezés 1 nap alatt. Ellenőrizhető referenciák. Teljes...

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon pontos teljes körű munkavégzés. Szakszerű , precíz ács munka, tetőfedés, térkövezés, kőműves munka. Szívből ajánlom mindenkinek a céget! Katalin Nagykovácsiból

Attila H.
Attila H. 5600 Békéscsaba Online

Ha profi munkát keres kedvező áron! Hétvégén is hívhat! Kérjen Ingyenes Ajánlatot Most. Akciós Tetőcsere, Tetőfelújítás az egész ország területén Ingyenes...

    6500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Visszájáró vendégként csak ajánlani tudom!

Válassza tapasztalt és profi csapatunkat, mi garantáljuk a minőséget a legjobb árakon! Tetőfedés, bádogozás, ácsmunkák díjmentes állapotfelméréssel. Hívjon most!

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Segítőkészek, telefont felveszik, vissza hívnak ha megígérik korrekt csapat.

Szigetelés szakképzett kezek által. Ne habozzon keressen fel minket bátran. Utólagos hőszigetelés. 5x garancia. Ajánlatkérési lehetőség. Hőszigetelés kivitelezés.

    8600 Ft

Legyártották amit kèrtem.

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő hullámpala tető felújítás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Hullámpala tető felújítás: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a hullámpala tető felújítás átlagos díja 3900 - 7400 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok tetőfedőt Békéscsabán?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HULLÁMPALA TETŐ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk tetőfedőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tetőfedőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: hullámpala tető felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi tetőfedő segítségét?

Egy megbízható tetőfedő a hullámpala tető felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: hullámpala tető felújítás?

A hullámpala tető felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy tetőfedőt bátran megbízhatsz vele.