Kapcsoló szerelés Békéscsaba területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Kapcsoló szerelés Békéscsabán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Kapcsoló szerelés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a kapcsoló szerelés Békéscsabán?

1000 - 1800 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Péter P.
Péter P. 5671 Békéscsaba Online
Fő profilunk: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Kapcsolótábla kialakítás 1 db - 45000 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 9000 Ft-tól 21000 Ft-ig /㎡
  • Garázsajtó nyitás mobiltelefonról ingyenes alkalmazással, állapot jelzéssel és érzékeléssel: 77000 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

  • Kapcsoló szerelés

    4700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.1

A legnagyobb mértékben szuper munka.

Lőrinc
3 éve

Kedves érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, tetőtartó csere..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Villanytűzhely bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Mérőhely szabványosítás: 300.000 Ft-tól 370.000 Ft-ig
  • Csillár felszerelése: 4.000 Ft /darab

Üdv, László

    4300 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

A telefonon is segíteni akart.

Lőrinc
3 éve

Balázs, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, rejtett világítás, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 5500 Ft /darab
  • Szerelvényezés: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /kiállás

Háztartási gépeket nem javítunk.

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Maximálisan meg voltam elégedve a munkájával. Pontosan érkezett, kedves, segítőkész.

Ödön
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kapcsoló szerelés Békéscsabán

Népszerű kérdés

Kapcsoló szerelés: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a kapcsoló szerelés átlagára 1000 - 2000 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Békéscsabán?

Jelenleg 21 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: kapcsoló szerelés.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: kapcsoló szerelés?

A kapcsoló szerelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.