Kézi vakolás Békéscsaba szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Kőművest könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kőműves szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb kőműveseket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 28 kőműves közül, 1800-3500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a kézi vakolás! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 kőműves most online

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kézi vakolás Békéscsabán?

1800 - 3500 Ft/nm

A legjobb kőművesk Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kőművest!

Gyula U.
Gyula U. 5623 Békéscsaba Online

Gépi Vakolás az Ország bármely pontján. Gépi Vakolás Gyorsan és hatékonyan. Amiket vállalok: Vakolás oldalfal íves felület (10% nagyobb felület) többletvakolás; Mennyezeti repedések eltüntetése, Már 1700 Ft/ nm² áron, laminált parkettázás

  • Kézi vakolás

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Jol dolgoztak, megbízhatóak, rendesek

Nekünk mindig az a fontos hogy a megrendelő teljes mértékben meg legyen elégedve a munkánkkal. És a legszebb minőségre próbálunk törekedni. Ha ön is kíváncsi mennyire vagyunk ügyesek hívjon bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Falfestés szórópisztollyal, Korrekt áron, kedvezményekkel, Konyhabútor festés, fürdőszoba festés, lambéria

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Felmérés volt, de elfelejtette a megbeszélt időpontot és vissza is mondta a munkát mikor hívtam telefonon.

Tisztasági festés nagyon rövid határidővel! Kifestjük lakását, házát akár 1-2 nap alatt. Kifestjük lakását, házát akár 1-2 nap alatt. Feladatok amiket vállalok: Ház külső színezés, Festés és mázolás, Gyerekszoba falfestés, konyha festés, gránit

    3500 Ft

Mai reggel a munka meg kezdődött,ajánlat is volt, tisztán érthető volt, a megbeszélés szerint folyik a munka, tisztán dolgozik összetakarítanak maguk után

Lelkiismeretes, megbízható pontos Amiket vállalok: Festés falra, Festés, mázolás magas minőség, Homlokzatfestés, tisztasági mázolás, aljzat betonozás

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nem szavahihető.

Közel 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem! Szolgáltatásaink: Ház külső színezés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Gépi festés, szobafestés, csempe leverés

    5400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Miklós roppant segítőkész volt, kölcsönösen kedvező áron úgy gondolom, hogy alapos munkát végeztek. Jó szívvel ajánlom másnak is.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Friss, profi megközelítés. Azonnali online árbecslés. Főbb szolgáltatásaink: Kerítés festés, Szobafestés, mázolás tapétázás, Ház külső színezés, fürdőszoba festés, gránit oldalfal és padlóburkolás

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Két héten belül két betonozási munkát is elvégzett nálam. Megbízható, kommunikatív, igényes, precíz munkát végzett, a felmerülő nehézségeket kreatívan oldotta meg. Ajánlom!

Rendeld meg kőműves szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kőműves kézi vakolás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Kézi vakolás: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a kézi vakolás átlagos díja 4100 - 7700 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesk - hogyan választhatunk Békéscsabán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kőművest Békéscsabán?

Jelenleg 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KÉZI VAKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok kőművest?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kőművest megbíznod ha a következőre van szükséged: kézi vakolás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi kőműves segítségét?

Egy jó kőműves a kézi vakolás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: kézi vakolás?

A kézi vakolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy kőművest nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.