Kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Kombinált tűzhely bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán?

6800 - 12800 Ft

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Villanyszerelési munkáim: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Szolgáltatások és árak:

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése 100 – 150 Ft/m
  • Kismegszakító csere: 1500 Ft /darab
  • Túlfeszültség védelem beépítése 1 fázis 2 pólus esetén, B-C típus: 28.000 Ft-tól

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 22% kedvezményben részesülnek!

  • Kombinált tűzhely bekötése

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.1

Hamar és gyorsan megoldották a problémát, minden rendben volt.

Kálmán
3 éve
Zsolt T.
Zsolt T. 5671 Békéscsaba Online

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: egyéb villanyszerelő munkák, tápkábel kiépítése, ideiglenes és végleges villamos oszlop állítás.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Sütő bekötés: 15.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 54000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

    4400 Ft

Zsolt T. - Kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán - 1
Zsolt T. - Kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán - 2
Zsolt T. - Kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán - 3
Zsolt T. - Kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán - 4

10 vélemény / értékelés 4.9

Maximális elégedettségünk volt.

Aurél
3 éve

Miklós vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elosztótábla cserék, biztosítékok cseréje, mérőhely kialakítás, ipari villanyszerelés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Teljesítménybővítés 1 fázis esetén: 22.200 Ft-tól
  • Bojler bekötése: 15000 Ft /darab
  • Villamos biztonsági felülvizsgálat: 40000 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Kissé kapkodott. Ment volna a másik helyre. Igy nem jó.

Zsolt
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kombinált tűzhely bekötése Békéscsabán

Gyakori kérdés

Kombinált tűzhely bekötése: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a kombinált tűzhely bekötése átlagára 5800 - 11000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi véleményeket?

Békéscsabán a kombinált tűzhely bekötése szolgáltatáshoz már 23 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 20 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: kombinált tűzhely bekötése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: kombinált tűzhely bekötése?

A kombinált tűzhely bekötése és összes részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.