Lépcső építés Békéscsabán gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb építőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 25 építő közül, 1600-3000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a lépcső építés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 építő most online

Peter

Peter

Ma is elvallalom.

Csaba

Csaba

A környeken vagyok.

Peter

Peter

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a lépcső építés Békéscsabán?

1600 - 3000 Ft/nm

A legjobb építők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Gábor M.
Gábor M. 5600 Békéscsaba Online

Felújítási munkák számlával, garanciával. Megbízható fiatal csapat vagyunk, akik minden téren igényesek a munkájukra. Teljeskörű felújítási munkákon kívül villanyszereléssel és burkolással kapcsolatban is állunk rendelkezésükre. Keressenek minket bizalommal! Családi ház építés, Kertépítés, Kulcsrakész ház akár 11 hónap, Kerti faház alapozása, Magas minőség, kedvező ár

  • Lépcső építés

    8000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Egy Ford mondeot vittünk műszaki vizsgára. Az autónk úgy ment át a műszaki vizsgán, hogy az egyik fényszóró nem működött, olajcsere címszó alatt annyi történt, hogy sikerült éppen a minimum vonaláig feltölteni a tartályt. Külön szeretnék gratulálni ahhoz, hogy nem sikerült észre venni azt, hogy a motor hengerfejes és folyik szervó olaj csöpög ami belefolyik a klímába. Úgy gondolom, hogy ha be viszem az autómat egy szervizbe azzal a címszóval, hogy nézzék át akkor egy ilyen problémát csak észre kellene venni. Nem kevés pénzt hagytam náluk, sőt igencsak drága műszaki volt ahhoz képest, hogy vizsga után 1 hónappal már nem lehet használni. A lényeg, hogy a papír munka rendben van. Aki teheti keressen másik szervízt.

Hőhídmentes szórt purhab szigetelés 10 év garanciával. Kérje árajánlatunkat! 10 év garancia. szakértői kivitelezés. 10 éves tapasztalat. Fő profilunk: Hőszigetelés Kivitelezés, Építőipari állvány, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kerti faház alapozása, Estrich Betonozás Gyorsan

    5600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Minden tökéletes volt!

Áron C.
Áron C. 5600 Békéscsaba Online

Igényes szerkezetlakatos munkák, polikarbonát erkély tetők gyártása, készítése. Igényes szerkezetlakatos munkák, polikarbonát terasz tetők gyártása, készítése. Igényes precíz gyártás. Típusok: Előtetők, Emelvények, Erkély beépítés, Fém kapuk, Vas kerítések. Szolgáltatásaink: Teljes körű családi ház építés, Burkolás, Akár 6 hónap alatt elkészül, Medencék aljának betonozása, Garázs

    10400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Áldott vettem

Ipari csarnokok, mezőgazdasági létesítmények szigetelése szort purhab technológiával. Ingyenes helyszíni felmérés. Házépítés egy kézben tartva, Felújítás és Kivitelezés, Közel 20 év tapasztalat, Cserépkályha Bontás Ingyen, Kerti faházak, tárolók jó áron

    11800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Sajnos nem igazán lehet ilyen szakembereket találni manapság.

Tamás M.
Tamás M. 5600 Békéscsaba Online

Kedves Megrendelő ! Az építőiparban dolgozom már több mint 20 éve, munkáimat kimagasló minőségben végzem., rendelkezem megfelelő szakember gárdával minden munkaterülethez. Magánházak, üzlethelyiségek, irodák, éttermek , villák, magán orvosi rendelők... belső és külső felújítását vállalom. Referencia: Bp. - Japanika Étterem , Shopmark bevásárlóközpont belső oszlopok és homlokzat, Tetra-Pak irodahelyiségek festése, gipszkarton szerelése és emellett számos családi ház, irodaépület, lakás teljes felújítását készítettem már el. Munkáimat első osztályú minőségben és garanciával vállalom. Ami szóba jöhet, az egyedi felkérésektől az egyszerűbb megoldások kivitelezéséig. Elégedettsége fontos számomra, a továbbajánlásokból kiindúlva is. Ajánlatadás előtt ingyenes felmérést végzek. Hívjon bizalommal! Többen kérdezték miért nincs megbízás, vélemény, ajánlás az oldalamon, azért mert eddig nem éreztem szükségét a hirdetésnek, nem az oldalról vállaltam munkát. Szolgáltatásaink: Profi kutyaház megoldások, Építőipari állvány, 31+ év szakmai tapasztalat, Estrichbeton, esztrichbeton, PERI UP Easy Állványrendszer

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Az egyeztetett napon nem jelent meg a felmérést elvégezni, a telefont nem vette fel, nem hívott vissza, így nem tudhattam meg, milyen munkát végez. Sajnálom.

Dusán G.
Dusán G. 5600 Békéscsaba Online

Garanciával vállalunk tetőfedést, tetőfelújítást, palatető felújítást és bádogos munkát. 30 év gyakorlattal. Akár azonnali kezdéssel. Megfizethető áron. Szolgáltatások: palatetők felújítása, zsindely tetők felújítása, cserepes tetők felújítása. Homlokzati hőszigetelés 15 éve, Hőszigetelés Webáruház, Közel 30 év tapasztalat, Teljeskörű lakásfelújítás, Házépítés gyorsan kockázat nélkül

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Udvariasak, profik. Megoldották azt a problémát amit egy másik műhely nem tudott/akart! Köszönöm! Csak ajánlani tudom őket!

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő lépcső építés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Lépcső építés: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a lépcső építés átlagos ára 1200 - 2300 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan válasszunk Békéscsabán?

Békéscsabán a lépcső építés szolgáltatáshoz már 23 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok építőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 18 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LÉPCSŐ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk építőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható építőt hívnod amennyiben erre van szükséged: lépcső építés.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi építő segítségét?

Egy profi építő a lépcső építés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha építőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!