Teljes körű mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Mennyezeti spot lámpa bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Andras

Andras

Ingyenes kiszállás.

Istvan

Istvan

Érdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán?

2200 - 4200 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Csaba K.
Csaba K. 5600 Békéscsaba Online

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: leégett elosztók cseréje, gáz eph jegyzőkönyv kiadása budapest és tatabánya, riasztó szerelés.

Korrekt árak:

  • Fogyasztók bekötése hálózatba 1 db - 9.000 Ft
  • Sütő-tűzhely beüzemelése: 20000 Ft /alkalom
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-19:00 - ig.

  • Mennyezeti spot lámpa bekötése

    6500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Az ár megfelelő, gyors.

Laszlo
3 éve

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Fő profilunk: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), villanytűzhely, páraelszívó beszerelése, cseréje.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Áramkör bővítés kismegszakítóval villanyszerelés ár: 2500 Ft/db-tól
  • Kismegszakító cseréje: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Hibajavítás: 4000 Ft /óra

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    3700 Ft

András L. - Mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán - 1
András L. - Mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán - 2
András L. - Mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán - 3

8 vélemény / értékelés 4.1

Gyors, pontos, Precíz.

Marcel
3 éve

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: zárlatok megszüntetése, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, elmű ügyintézés.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Mérőszekrény 1 db - 33.000 Ft
  • Alapszerelés: 11000 Ft-tól 16000 Ft-ig
  • Villanytűzhely bekötés, tűzhely beüzemelés árak:

Hétfőtől-péntekig 8-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.0

Jó munkát végzett, csak drágán.

Miklós
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mennyezeti spot lámpa bekötése Békéscsabán

Népszerű kérdés

Mennyezeti spot lámpa bekötése: mennyi az ára Békéscsabán?

Békéscsabán a mennyezeti spot lámpa bekötése átlagára 1800 - 3500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Békéscsabán?

Most 16 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a mennyezeti spot lámpa bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a mennyezeti spot lámpa bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt szakember regisztrált már.