Nemesvakolat festés Békéscsabán tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 23 szobafestő közül, 1800-3500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a nemesvakolat festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Békéscsabán közelében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 szobafestő most online

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Csaba

Csaba

A környeken vagyok.

Andor

Andor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a nemesvakolat festés Békéscsabán?

1800 - 3500 Ft/nm

A legjobb szobafestők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Tibor C.
Tibor C. 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt Ajánlatkérők! Vállalom ingatlanja festését, burkolását, felújítását, legyen az lakás, ház, társasház,iroda vagy ipari ingatlan. Sok éves, sok színű tapasztalattal. Fiatalos, antialkoholista csapattal. Fő tevékenységeim: festés, mázolás, tapétázás, hideg-meleg burkolás, gipszkartonozás, bontási munkák. Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Beltéri festés-mázolás, Tisztasági festés, fürdőszoba festés, aljzat betonozás

  • Nemesvakolat festés

    2800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Hajni

Szeretem a megrendelőimet úgy kiszolgálni, hogy teljesen meg legyenek elégedve. Precizitás és minőség a legfontosabb. Fő profilunk: Meszelés, Gépi festékszórás, Tisztasági festés, mintás tapétázás, konyha burkolás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon elégedett vagyok a munkájukkal. Precízen, gyorsan és szépen dolgoznak Csak ajánlani tudom!

Nekünk mindig az a fontos hogy a megrendelő teljes mértékben meg legyen elégedve a munkánkkal. És a legszebb minőségre próbálunk törekedni. Ha ön is kíváncsi mennyire vagyunk ügyesek hívjon bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Falfestés szórópisztollyal, Korrekt áron, kedvezményekkel, Konyhabútor festés, fürdőszoba festés, lambéria

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Teljesen elégettek vagyunk Ricsi és csapata munkájával. Nem ígérget a vakvilágba, de amit ígért azt teljesíti. Érdemes a tervekről konzultálni vele, jó ötletekkel segíti, hogy azt tudjuk/ ják megvalósítani, amit megálmodtunk!

Csaba K.
Csaba K. 5671 Békéscsaba Online

Teljes körü lakás felújitást vállalunk. Glettelés Festés Mázolás Tapétázás Gipszakartonozás Parkettázás Villansszerelés Bontást. Vállaljuk a teljes nyilás zárok cseréjét biztonsági ajtok berakását Hivjon bizalommal. Garantált tisztaság.Precíz munka. Csakis szakmunkás emberekkel dolgozok. Feladatok amiket vállalok: Homlokzatfestés, Lakások teljes körű festése, Gázcsövek festés, javítás, linóleum felszedés

    2200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szépen köszönöm az elvégzett munkájuk.

Géza H.
Géza H. 5600 Békéscsaba Online

Megbízható szakemberekkel dolgozom. 21éve vagyok a szakmába, több helyen dolgoztunk pl.....MATÁV,Budapest bank,Infó park,családi házak,Tatabánya üzletkoszpont és még sorolhatnám. Ha megbízható szakembere van szüksége ne habozzon hívjon! Fő profilunk: Dekorációs falfestés, Festés professzionálisan, Csövek festés, csík makulatúra, homlokzat burkolás

    2600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon profi, korrekt csapat.

Szobafestèst , fa ès vas màzolàst illetve gipszkarton falak ,mennyezet épitését Vinyl padló illetve laminált parketta lerakását vállalom. Amiket vállalok: Festés falra, Gépi glettelés és Gépi festés, Meszelés, makulatúra, lépcső betonozás

    3900 Ft

Cudar úrral egy komplett fürdőszoba felújítás miatt vettem föl ajánlás útján a kapcsolatot.Korrekt hozzáállást , gyors visszahívást és árajánlatot kaptam tőle.A megbeszélt időben ,a terveknek megfelelően végezték el a munkálatokat. Minden kérésünket szinte azonnal teljesítették , a kivitelezésük kifogástalan volt .Nagyon elégedettek vagyunk a teljesítményükkel, csak ajánlani tudom a munkájukat a legmagasabb elvárásokat megfogalmazók felé is !

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő nemesvakolat festés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Nemesvakolat festés: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a nemesvakolat festés átlagos ára 47500 - 89100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Békéscsabán a nemesvakolat festés szolgáltatáshoz már 22 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést NEMESVAKOLAT FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod ha szükséged van erre: nemesvakolat festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó szobafestő?

A jó szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: nemesvakolat festés?

A nemesvakolat festés és összes részfeladata ide tartozhat. Egy szobafestőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.