Régi ház tetőcsere Békéscsaba szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 25 tetőfedő közül! Korrekt régi ház tetőcsere árak: 2200-4100 Ft/m2. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 tetőfedő most online

Árpád

Árpád

A környeken vagyok.

Norbert

Norbert

Ingyenes kiszallas.

Mihály

Mihály

erdekel.

Mennyibe kerül a régi ház tetőcsere Békéscsabán?

2200 - 4100 Ft/m2

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Alajos M.
Alajos M. 5671 Békéscsaba Online

A tetőjavítás nem várhat, hívjon bizalommal az ország bármely pontjáról! Minőségi munka, korrekt árak, garancia az elvégzett javításra. Tetőjavítás. Ereszcsatorna javítás. Tetőfedés.

  • Régi ház tetőcsere

    8800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló munkát végeztek! Bátran ajánlom őket! Köszönjük

Pál B.
Pál B. 5671 Békéscsaba Online

Hőhídmentes szórt purhab szigetelés 10 év garanciával. Kérje árajánlatunkat! 10 év garancia.

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A Betonlemez Kft-től vásároltam 300m2 Gamma" antracit cserepes lemezt ez év márciusában.

A kémény magassága az optimális működés feltétele. Kérjen árajánlatot online! 10 év tapasztalat. Rugalmas, gyors felmérés. Profi kéménytechnika. Gyors kivitelezéssel.

    7600 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon jó árak kedves segítőkész kiszolgálás.

Családi házak tetőfelújítása, teljes tetőcserével most akár azonnali kezdéssel. Garanciával vállalunk tetőfedést, tetőfelújítást, palatető felújítást és bádogos munkát. Díjmentes állapotfelmérés. Ingyenes árajánlat. 30 év tapasztalat. Garancia.

    6300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Nagy múltú cég

Munkavégzés rövid határidővel, korrekt árak, jó minőség! Tetőfedés 20 év tapasztalattal! Tetőfedő és bádogos munkák szakszerű kivitelezése. kérjen ingyenes felmérést!

    8400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt, megbízható cég. Az átlagtól eltérően a cég munkatársai nagyon korrektek, továbbá segítőkészek voltak (nemcsak a megrendelésig!), amely egy kellemes meglepetés, illetve tapasztalat volt számunkra. Csak ajánlani tudom!

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő régi ház tetőcsere közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Régi ház tetőcsere: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a régi ház tetőcsere átlagos díja 2800 - 5300 Ft/m2. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Békéscsabán a régi ház tetőcsere szolgáltatáshoz már 26 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok tetőfedőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI HÁZ TETŐCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk tetőfedőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tetőfedőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: régi ház tetőcsere.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi tetőfedő segítségét?

Egy megbízható tetőfedő a régi ház tetőcsere mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha tetőfedőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!