Süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Süllyesztett dupla konnektor bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Miklós

Miklós

Érdekel.

Mihaly

Mihaly

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán?

1900 - 3600 Ft

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Mihály vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Villanyszerelési munkáim: egyéb villanyszerelő munkák, lakás vezeték csere budapest tatabánya, régi elosztók újra kötése.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Mért és méretlen fővezeték cseréje: 30.000 Ft-tól
  • Panel lakás átvezetékezése : 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Elektromos sütő bekötése: 10.000 Ft /darab

Üdv, Mihály

  • Süllyesztett dupla konnektor bekötése

    6700 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Több szakmában is tud segíteni, sajátjában gyorsan és jól dolgozik.

Eligius
3 éve

Miklós vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elosztótábla cserék, biztosítékok cseréje, mérőhely kialakítás, ipari villanyszerelés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Teljesítménybővítés 1 fázis esetén: 22.200 Ft-tól
  • Bojler bekötése: 15000 Ft /darab
  • Villamos biztonsági felülvizsgálat: 40000 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Kissé kapkodott. Ment volna a másik helyre. Igy nem jó.

Zsolt
3 éve

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Fő profilunk: régi lakások és házak elektromos hálózatának felújítása, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), villanytűzhely, páraelszívó beszerelése, cseréje.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Áramkör bővítés kismegszakítóval villanyszerelés ár: 2500 Ft/db-tól
  • Kismegszakító cseréje: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Hibajavítás: 4000 Ft /óra

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    3700 Ft

András L. - Süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán - 1
András L. - Süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán - 2
András L. - Süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán - 3

8 vélemény / értékelés 4.1

Gyors, pontos, Precíz.

Marcel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő süllyesztett dupla konnektor bekötése Békéscsabán

Süllyesztett dupla konnektor bekötése: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a süllyesztett dupla konnektor bekötése átlagára 1800 - 3300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Békéscsabán a süllyesztett dupla konnektor bekötése szolgáltatáshoz már 25 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 19 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: süllyesztett dupla konnektor bekötése.

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha profi villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A süllyesztett dupla konnektor bekötése és a hasonló feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: süllyesztett dupla konnektor bekötése?

A süllyesztett dupla konnektor bekötése és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.