Tetőbontás Békéscsabán. Forduljon hozzánk bizalommal!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 25 tetőfedő közül! Korrekt tetőbontás árak: 1500-2900 Ft/nm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Békéscsabán környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 tetőfedő most online

László

László

erdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a tetőbontás Békéscsabán?

1500 - 2900 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Jenő S.
Jenő S. 5623 Békéscsaba Online

Tetőbeázások, gyors és szakszerű javítása, akár rövid határidővel is, Garanciával. Hívjon. Tető beázás megszüntetése korrekt áron. Ingyenes felmérés. Keressen minket bizalommal. Tetőcsere, Tetőszigetelés. Tetőfelújítás. Pest megyében. Tetőfedés, Tetőjavítás.

  • Tetőbontás

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Segítőkészek és barátságosak.És még szaloncukrot is adnak :D

A családi házak felújításának legnagyobb titka? Több tízezernyi munkaórával mi már tudjuk. Ingyenes helyszíni felmérés és tanácsadás Budapest és környékén a felújításodhoz! Előre garantált árak. Mindent egykézből. Aktuális trendek szerint....

    8600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon segítőkészek, időre elkészült amit kértünk, és jó árban dolgoznak!

Családi házak tetőfelújítása, teljes tetőcserével most akár azonnali kezdéssel. Garanciával vállalunk tetőfedést, tetőfelújítást, palatető felújítást és bádogos munkát. Díjmentes állapotfelmérés. Ingyenes árajánlat. 30 év tapasztalat. Garancia.

    6300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Nagy múltú cég

Géza K.
Géza K. 5600 Békéscsaba Online

50%-os állami támogatás tetőfelújításra? Velünk megvalósúlhat. Számlaképes régműködő cég. Gyors és Díjmentes ajánlatkérés, nincs rejtett költség! Hívj minket Most, Hétvégén is. Kedvezményes Árak. Minőségi Anyagok. Akár Azonnali Munkakezdés. Ingyenes Felmérés.

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Gyors,segitőkèsz,rengeteg árú.

János B.
János B. 5600 Békéscsaba Online

Kérjen árajánlatot néhány kattintással. Most minden megrendelésre 20% kedvezményt adunk.

    6000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő tetőbontás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Tetőbontás: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a tetőbontás átlagos ára 1800 - 3300 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőfedőt Békéscsabán?

Most 18 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TETŐBONTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek tetőfedőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tetőfedőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: tetőbontás.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy tetőfedő segítségét?

Egy megbízható tetőfedő a tetőbontás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha tetőfedőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!