Világítás relé bekötése Békéscsabán tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Világítás relé bekötése Békéscsabán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Világítás relé bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a világítás relé bekötése Békéscsabán?

5700 - 10700 Ft

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt T.
Zsolt T. 5671 Békéscsaba Online

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: egyéb villanyszerelő munkák, tápkábel kiépítése, ideiglenes és végleges villamos oszlop állítás.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Sütő bekötés: 15.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 54000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

  • Világítás relé bekötése

    4400 Ft

Zsolt T. - Világítás relé bekötése Békéscsabán - 1
Zsolt T. - Világítás relé bekötése Békéscsabán - 2
Zsolt T. - Világítás relé bekötése Békéscsabán - 3
Zsolt T. - Világítás relé bekötése Békéscsabán - 4

10 vélemény / értékelés 4.9

Maximális elégedettségünk volt.

Aurél
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Villanyszerelési munkáim: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, villanytűzhely bekötés garanciával, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Szolgáltatások és árak:

  • Horonyvésés téglafalban 8cm-er keretmetszetig 1 m - 320 Ft
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Panellakás villanyszerelés falon kívül, kábelcsatornában: 2.500 Ft/m

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-17:00 - ig.

    7000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható szaki. Pontos és korrekt. Mindenkinek ajánlom.

Marcel
3 éve
Gábor K.
Gábor K. 5671 Békéscsaba Online

Gábor vagyok. Főbb szolgáltatásaink: tűzhely, villanybojler beüzemelés, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

  • Komplett elektromos szerelés ár: 6.500 – 9.500 Ft/szerelvény
  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 28000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    7200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Ajánlom másnak is, nagyon elégedett vagyok, a munkát rendben elvégezte.

Zoltán
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő világítás relé bekötése Békéscsabán

Népszerű kérdés

Világítás relé bekötése: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a világítás relé bekötése átlagára 4200 - 8000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Békéscsabán?

Jelenleg 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: világítás relé bekötése vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a világítás relé bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista van, aki kész megoldani a problémát.