Ariston mosógép szervíz szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 7 mosógép szerelő közül! Korrekt ariston mosógép szervíz árak — 4900-9200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 mosógép szerelő most online

Illés

Illés

Еrdekel.

Rita

Rita

Sok tapasztalatom van

Anita

Anita

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az ariston mosógép szervíz Békéscsabán?

4900 - 9200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Akár 1 Órán Belül. Magas szakértelem.

  • Ariston mosógép szervíz

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Egy picit törött Samsung Galaxy S8+-t vittem gyári cserére. Az ügyfél fogadás kicsit egyszerű volt, a csere kb 20 perc, vagy még annyi sem volt. A készülék remekül működik, remélhetőleg nem lesz vele probléma. Összességében megvagyok teljesen elégedve =) !

András, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Garanciális időn túl is teljes körű szervizszolgáltatást és alkatrészellátást nyújtunk. Teljes körű szerviz, eredeti alkatrészek, karbantartási szerződés Atlas Copco gépek esetén. Szakértelem 2008 óta. Alkatrészpótlás. Hivatalos szakszerviz. Garancia.

    3700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm a gyors és szakszerű munkát!

Üdvözlöm! Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Országosan.

    4100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Pontos érkezés, szakmai gyakorlat, tájékoztatás, anyagbeszerzés,korrekt munkavégzés,reális áron.

László vagyok. Márkafüggetlen háztartási gép javítás. 20 éves tapasztalatunk a magyarországi forgalmazásban lévő, szinte minden típusú mosógépre, mosogatógépre, szárítógépre és villanybojlerre vonatkozik a régitől egészen a legújabbakig. Széles spektrumú alkatrész bázissal dolgozunk. Mindig törekszünk a legtöbb hibát helyszínen, rövid időn belül kijavítani.

    4900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt cég, jó árakkal. A kiszolgálás hibátkan, érdemes felkeresni.

Tibor O.
Tibor O. 5600 Békéscsaba Online

Tisztelt Érdeklődő! Rövid, akár egy órán belüli határidővel, élettartam-és árgaranciával. Foglalj időpontot! Kimagasló alkatrész készlet és feltétel nélküli precizitás. Magas szakértelem.

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Kedves kiszolgálás, hozzá értő dolgozók

Oi vecse
2 éve

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő ariston mosógép szervíz közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Ariston mosógép szervíz: mennyi az ára Békéscsabán?

Békéscsabán az ariston mosógép szervíz átlagos díja 4200 - 7800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Mosógép Szerelők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok mosógép szerelőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 8 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TURBÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek mosógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: turbó felújítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a turbó felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor mosógép szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!