Vízmelegítő bekötés szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 bojler szerelő közül! Korrekt vízmelegítő bekötés árak: 3900-7400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Békéscsabán környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 bojler szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a vízmelegítő bekötés Békéscsabán?

3900 - 7400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Tamás K.
Tamás K. 5671 Békéscsaba Online

Tamás vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Kérjen időpontot gyors, megbízható és hatékony javításra, beépíthető készülékekre is. Gyors, megbízható háztartásigép javítás, garanciával – országosan.

  • Vízmelegítő bekötés

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlani fogom a kávékedvelő kollegáimnak :)"

Róbert, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Kompresszorok felújítása, javítása, cseréje 30 év tapasztalattal. Ingyenes szaktanácsadás az ország bármely területén! Az ország egész területén. Kompresszor csere. Ingyenes tanácsadás. Kompresszor karbantartás. Alkatrészellátás. Szaktanácsadás. Szerviz ellátás.

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Segitokesz,nincs amit ne oldana meg.

Ernő C.
Ernő C. 5600 Békéscsaba Online

A megoldások embere vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Mosogatógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch.

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható szerviz, tudom ajánlani!

Viktor V.
Viktor V. 5671 Békéscsaba Online

Üdvözlöm! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz. Kijelző, akkumulátor és egyéb csere akár azonnal. Vedd igénybe háztól házig futárszolgáltatásunkat. márkafüggetlen szerviz.

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Mikor elromlott a mikrónk majdnem vettünk egy újat több 10 ezer Ft-ért, de szerencsére megtaláltam ezt a lehetőséget. A bácsi kicsit old-school, de nagyon korrekt. A pontos részletekre nem emlékszem, de elmondása szerint egy direkt kicsire tervezett elektromos komponens romlott el, amit nagyobbra cserélt pár ezer Ft-ért. Azóta is mőködik a mikró.

Gábor M.
Gábor M. 5671 Békéscsaba Online

Gábor, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Ingyenes...

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Kedves segítőkész csapat! Köszönöm a gyors munkát. Ajánlom másoknak is.

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő vízmelegítő bekötés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Vízmelegítő bekötés: mennyi az ára Békéscsabán?

Békéscsabán a vízmelegítő bekötés átlagára 3900 - 7400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Békéscsabán a kipufogó javítás szolgáltatáshoz már 7 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bojler szerelőt Békéscsabán?

Most 5 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KIPUFOGÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod ha erre van szükséged: kipufogó javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a bojler szerelő?

A jó autószerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: vízmelegítő bekötés?

A kipufogó javítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz vele.