Kerékpár szállítás szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 3 teherszállító közül! Korrekt kerékpár szállítás árak: 2800-5300 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

0 teherszállító most online

Mihaly

Mihaly

Szállítás 0-24

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kerékpár szállítás Békéscsabán?

2800 - 5300 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

Távirányító javítás. Sokan nem is gondolják, hogy a távirányítókat gazdaságosan meg lehet javítani. Leggyakrabban előforduló hibajelenség, hogy a gombok nem működnek. Ennek a hibának a javítását már 1200.-Ft-ért elvégezzük. Kicseréljük az elkopott érintkezőket és minden esetben meg is tisztítjuk a távirányítót. Ezen kívül az elemek okozzák a legtöbb meghibásodást. Az olcsó elemekből már pár hónap használat után szivárogni kezd a tartalmuk, ami erősen maró anyag. Megmarja az elemérintkezőket, majd a panellel is végez. Ne használjanak, csak tartós elemet! A javítás legtöbbször eredményes. Várjuk nyitvatartási időben. Forduljon hozzánk bizalommal!

  • Kerékpár szállítás

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Ez a technikus azonnal jött és gyorsan megjavította a tv-t (diódákat kellett cserélni) és minden tökéletesen működik!

Ferenc T.
Ferenc T. 4405 Nyíregyháza Online

Márkától függetlenül vállaljuk LCD tv, LED tv, valamint monitorok javítását.Az LCD készülékek javítása eszköz és alkatrész igényes, ezért legtöbbször szervizünkben végezzük a javítás. Ha meg tudja oldani, akkor kérjük, hozza be szervizünkbe a nyitvatartási időben. Ezeken kívül adás beállítást és üzembe helyezést is vállalunk! A javításokat garanciával végezzük!

    6600 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Remek mesterember! Minden időben, régóta kerestem szakembert.

Többen kérdezték, hogy betört kijelzőt lehet-e javítani, illetve mennyibe kerülne a javítás. A betört kijelző nem javítható!!! A kijelző cseréje többe kerülne, mintha venne egy új készüléket, tehát nem gazdaságos, ezért nem rendelünk. Természetesen, ha szerez egy másik készüléket, működő kijelzővel, akkor vállaljuk a cserét egyik készülékből a másikba.

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Mondott nekem néhány hasznos dolgot a "lencse élettartamával" kapcsolatban.

Már megint akadozik a CD? Nyávog a magnó, vagy begyűrte a szalagot? Elhallgatott a rádió? Recseg a potméter? Leszakadt a dugó? Elfüstölt az erősítő? Gyorsan és szakszerűen megjavítjuk audió készülékeit is. Hozza el műhelyünkbe, ha elromlott a készüléke, vagy szeretné ha kitisztítanánk! Minden márkát és típust vállalunk!

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nem kell tovább keresgélni, csak menjen el egy fényképezőgép-javítóhoz.

Hangszóró javítással foglalkozom! Többféle típusú hangszórók felújítását vállalom, nagy rutinnal és több évtizedes tapasztalattal rendelkezem. Elismert hangszóró márkákat is javítok. Akár habszivacs peremezés vagy valódi gumiperem is megoldható, ami évtizedekig bírja! Tekercselés bármilyen hangszórónál, szinte bármilyen ellenállásra. De akár dupla tekercsessé alakítás! Rózsazajjal ki tudom mérni bármilyen hangszóró frekvencia átvitelét ha szükséges. Teljes felújítást is tudok vállalni. Ilyenkor minden alkatrészt kicserélek a hangszóróban (lengőtekercs, pille, membrán, perem, porvédő sapka, kivezetőszál). Karbon hangszóró alkatrészeket is előállítok javítás céljára (pl.: membrán, vagy porvédő).

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Minden jól sikerült gyorsan és minőségileg, mindenkinek ajánlom a mestert

Radován O.
Radován O. 8000 Székesfehérvár Online

    5300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, pontos és olcsó. Mindenképpen és szívből ajánlom a mestert!

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító kerékpár szállítás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Kerékpár szállítás: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a kerékpár szállítás átlagos díja 2800 - 5300 Ft. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi véleményeket?

Békéscsabán a kerékpár szállítás szolgáltatáshoz már 4 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok teherszállítót Békéscsabán?

Jelenleg 3 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KERÉKPÁR SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok teherszállítót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált teherszállítót keresned akkor, ha a következőre van szükséged: kerékpár szállítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi teherszállító segítségét?

Egy megbízható teherszállító a kerékpár szállítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha teherszállítót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!