Kutya szállítás szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 13 szállító közül! Korrekt kutya szállítás árak: 1800-3500 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Békéscsabán környezetében található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 szállító most online

arpad

arpad

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Csaba

Csaba

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a kutya szállítás Békéscsabán?

1800 - 3500 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Elromlott a televíziója és kezdődik a kedvenc műsora? Nincs kép a monitoron, pedig halaszthatatlan dolga lenne a számítógépen? Hívjon minket!

  • Kutya szállítás

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Mindent szeretett, megjavította a TV-met aznap, amikor kapcsolatba léptem vele, nagyon hálás, ajánlom.

HIFI készülékek. Erősítő - Amplifier - HIFI és MINI torony - Magnó Deck - DAT magnó - Rádió - Tuner- Kazettás magnó - Lemezjátszó - Hordozható Renszerek - CD-K szervizelése időszakos karbantartása. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon gyors, minőségi és professzionális! Köszönet a szakembernek. Ajánlhatom .

Én magam is közel 50 éve foglalkozom szórakoztató elektronika javításával. A RÁVISZ Szövetkezetnél eltöltött több évtized után mostanáig saját műhelyemben gyakorolom ezt a szakmát, amely egyben a hobbim is. Egy egy szép antik készülék sikeres restaurálása legalább akkora örömöt jelent számomra, mint a tulajdonosnak. Az audio-technika terén az alábbiakkal fordulnak leggyakrabban hozzám ügyfeleim: hifi javítás, hifi szerviz, erősítő javítás, erősítő szerviz, kazettás magnó javítás, lemezjátszó javítás, lemezjátszó szervoz, fonográf szerviz, magnó javítás, hangfal javítás, cd lejátszó javítás és még sok minden mással is… Kérdése van? Keressen elérhetőségeimen, vagy ha elromlott valamije, kérjen ingyenes diagnosztikát ITT!

    6100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Köszönjük a szakértőnek! Pontos, nagyon gyorsan megoldotta a problémát a javítással, mindent a helyszínen, ami nagyon fontos!

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Öröm egy igazi mesteremberrel üzletelni. Köszönöm neki!

    3500 Ft

Minden gyorsan és minőségileg , nagyszerű előadó. semmi trükk , minden a helyén ! Ajánlom!!!

Pisti B
2 éve

Lemezjátszó javítás. Lemezjátszó tulajdonosok! A lemezjátszók is törődést igényelnek. Megnyúlik az ékszíj. Elkopik a tű. Nem lehet a fordulatot beállítani. Sok-sok hiba, amit meg tudunk javítani! Jó alkatrész ellátásra, kedvező javítási költségekre és gyors szakszerű munkára számíthat, ha behozza hozzánk a meghibásodott lemezjátszóját. Várjuk nyitvatartási időben! Bővebb információ a szolgáltatásaink és az elérhetőség menü alatt.

    5700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm, a szerelő mindent rendben csinált, a szükséges alkatrészekkel érkezett.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító kutya szállítás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Kutya szállítás: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a kutya szállítás átlagára 1800 - 3500 Ft. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szállítók - hogyan válasszunk Békéscsabán?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szállítót Békéscsabán?

Most 13 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KUTYA SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy szállító?

Egy szállító a következő feladattal bízható meg bátran: kutya szállítás vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó szállító?

A jó szállító részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: kutya szállítás?

A kutya szállítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy szállítót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.