Zöldhulladék szállítás szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 17 szállító közül! Korrekt zöldhulladék szállítás árak: 1900-3600 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 szállító most online

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

Szállítás 0-24

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a zöldhulladék szállítás Békéscsabán?

1900 - 3600 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Zöldhulladék szállítás

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Minden rendben ment. Elvégeztem egy diagnosztikai vizsgálatot, és megtaláltam a probléma okát. Köszönöm a technikusnak.

Sándor C.
Sándor C. 4400 Nyíregyháza Online

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

    3100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Ez a szakember a megrendelés napján azonnal megérkezett és a helyszínen megjavította a tévét. Ajánlom őt; jó szakember.

Felvevő készülékek javítása. Bármilyen típusú asztali vagy hordozható: DVD - HD - Blueray lejátszó/felvevőt kamerát javítunk. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

A szakember igazi profi. Udvarias és pontos. Ajánlom!

Hangszóró javítással foglalkozom! Többféle típusú hangszórók felújítását vállalom, nagy rutinnal és több évtizedes tapasztalattal rendelkezem. Elismert hangszóró márkákat is javítok. Akár habszivacs peremezés vagy valódi gumiperem is megoldható, ami évtizedekig bírja! Tekercselés bármilyen hangszórónál, szinte bármilyen ellenállásra. De akár dupla tekercsessé alakítás! Rózsazajjal ki tudom mérni bármilyen hangszóró frekvencia átvitelét ha szükséges. Teljes felújítást is tudok vállalni. Ilyenkor minden alkatrészt kicserélek a hangszóróban (lengőtekercs, pille, membrán, perem, porvédő sapka, kivezetőszál). Karbon hangszóró alkatrészeket is előállítok javítás céljára (pl.: membrán, vagy porvédő).

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Minden jól sikerült gyorsan és minőségileg, mindenkinek ajánlom a mestert

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

A mester időben megérkezett. A TV-t megjavították, és ezért nagyon hálás vagyok. Az én ajánlásom.

Gyula D.
Gyula D. 8019 Székesfehérvár Online

Elromlott a televíziója és kezdődik a kedvenc műsora? Nincs kép a monitoron, pedig halaszthatatlan dolga lenne a számítógépen? Hívjon minket!

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Köszönet a szakembernek a gyors és minőségi munkáért! Ajánlanám ezt a személyt mindenkinek👍

Vargadam
2 éve

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító zöldhulladék szállítás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Zöldhulladék szállítás: mennyi az ára Békéscsabán?

Békéscsabán a zöldhulladék szállítás átlagos ára 1900 - 3600 Ft. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szállítók - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szállítót Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ZÖLDHULLADÉK SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk szállítót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szállítót keresned ha szükséged van erre: zöldhulladék szállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szállító?

Egy jó szállító pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: zöldhulladék szállítás?

A zöldhulladék szállítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy szállítót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.