Minőségi dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapest. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Dupla alternatív kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

120 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten?

1400 - 2600 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Villanytűzhely bekötés, biztosíték, elosztó tábla csere, modernizálás. Hívjon bizalommal! Családi házak, lakások villanyszerelése, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Elektromos hálózat felújítás: 6000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft-tól 30000 Ft-ig /darab
  • Biztosítéktáblába építhető csengő: 3.000 Ft

Üdv, János

  • Dupla alternatív kapcsoló bekötése

    5100 Ft

János C. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 1
János C. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 2
János C. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 3
János C. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 4
János C. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 5

2 vélemény / értékelés 4.8

Mindent gyorsan és pontosan felszereltek.

Alajos
3 éve

László vagyok. Korrekt árakon megbízható villanyszerelő. Egy órán belül. Teljes Villanyszerelés társasházak, lakások, irodák, közintézmények. Zárlat javítás.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Sauna electric fixing 1 db - 30.000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft /darab
  • Eon ügyintézés: 180000 Ft-tól 250000 Ft-ig /alkalom

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    4400 Ft

László L. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 1
László L. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 2
László L. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 3
László L. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 4
László L. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 5

3 vélemény / értékelés 4.6

László teljeskörűen megcsinálta a villanyszereléssel kapcsolatos feladatokat. Az elvégzett munkát ötösre értékelem. Kiválóan végezte el a munkáját. Alapvetően, mindent, amit szerettünk volna megkaptuk. Köszönjük.

Elek
3 éve
Regisztrált és minősített villanyszerelő.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Teljes villanyvezeték rendszer kiépítése 1 db - 12.500 Ft
  • Hangosítás: 20000 Ft /óra
  • Bojler bekötése: 4000 Ft-tól 14000 Ft-ig /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 15% kedvezményben részesülnek!

    4000 Ft

Csaba M. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 1
Csaba M. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 2
Csaba M. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 3

5 vélemény / értékelés 4.8

A szakember mindent tökéletesen megcsinált. Köszönöm szépen.

Pál
2 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Rövid határidővel, Komplett villanyszerelési munkák kivitelezése.

Villanyszerelő árak:

  • Síncsengő beépítése 4500 – 6500 Ft
  • Villanyszerelés: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Elektromos főzőlap bekötése: 10000 Ft /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    5600 Ft

László E. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 1
László E. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 2
László E. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 3
László E. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 4
László E. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 5

7 vélemény / értékelés 4.2

Elvállalta munkát, de nem jött ki :( Miért nem veszi figyelembe az ügyfél időbeosztását?!

Ágoston
3 éve

Üdv Gyula vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. A lehető leghamarabb megkezdjük a hibaelhárításokat! Önnek nem kell áram nélkül maradnia. Villanyszerelőként Budapestett és vonzáskörzetében is állok rendelkezésre a nap 24 órájában. Álmennyezeti világítás. Érintésvédelem. LED -es rendszerek.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Fészekvésés dobozok részére téglafalban 55-100mm, 30mm mélységig1 db - 140 Ft
  • Mennyezeti lámpatest felszerelése, cseréje: 3900 Ft /darab
  • Biztonságtechnikai szerelés : 25000 Ft-tól 300000 Ft-ig /㎥

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    5800 Ft

Gyula K. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 1
Gyula K. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 2
Gyula K. - Dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten - 3

3 vélemény / értékelés 4.1

Minden kiváló lett.

Miksa
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő dupla alternatív kapcsoló bekötése Budapesten

Dupla alternatív kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten a dupla alternatív kapcsoló bekötése átlagára 1200 - 2300 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 363 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: dupla alternatív kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a dupla alternatív kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok profi szakember közül válogathatsz.