Fali konnektor bekötése Budapesten gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Fali konnektor bekötése Budapesten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Fali konnektor bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

115 villanyszerelő most online

Richard

Richard

Érdekel.

Gargyan

Gargyan

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a fali konnektor bekötése Budapesten?

2300 - 4400 Ft

A legjobb villanyszerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Rövid határidővel vállalom mérőhelyek kiépítését, lakások atvezetékezését garanciával. Megbízható regisztrált villanyszerelő.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Minden további kismegszakító: 2 500 Ft /db
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Lámpa felszerelése: 6000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 0-24

  • Fali konnektor bekötése

    6000 Ft

Gábor V. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 1
Gábor V. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 2
Gábor V. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 3
Gábor V. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 4
Gábor V. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 5

9 vélemény / értékelés 4.2

Precíz, kedves és mindenek előtt profi a szakmájában, mindenkinek ajánlom!!!

Levente
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Ingyenes Felmérés a Helyszínen, Teljeskörű Lakásfelújítás Épületgépészet, Villanyszerelés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Műszaki ügyintézés 1 db - 35.000 Ft
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4500 Ft-ig /darab
  • Szerelvényezés: 500 Ft /kiállás

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    6300 Ft

István P. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 1
István P. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 2
István P. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 3

2 vélemény / értékelés 5.0

Nagyszerű csapat! Ajánlom őket.

Aurél
3 éve

Tisztelt megrendelők! Azonnali villanyszerelés profin, hálózatbővítés, és új helyiségek hálózatának kiépítése. Villanyszerelés, hálózat felújítás és bővítés cégeknek és magánszemélyeknek. Garancia a beüzemelésre. Szakmai tanácsadás. Villamos hálózatok. Precíz, gyors munkavégzés.

  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Mosogatógép bekötése: 8000 Ft-tól 12000 Ft-ig /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Hatalmas köszönet Richárd, aki professzionálisan és megbízhatóan végezte el a munkát.

Dezső
3 éve

Gárgyán vagyok. Megbízható, precíz villanyszerelő Budapest és környékén. Általános villanyszerelés. Teljes körű villanyszerelés Budapesten és az agglomerációban. Forduljon hozzánk...

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Kültéri led reflektor alkonykapcsolóval 1 db - 15.000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 8000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4600 Ft

Gárgyán K. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 1
Gárgyán K. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 2
Gárgyán K. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 3
Gárgyán K. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 4
Gárgyán K. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 5

8 vélemény / értékelés 5.0

Elvégezte a munkát, minden rendben van.

Rezső
3 éve

A megoldások embere vagyok. A lehető leghamarabb megkezdjük a hibaelhárításokat! Önnek nem kell áram nélkül maradnia. Villanyszerelőként Budapestett és vonzáskörzetében is állok rendelkezésre a nap 24 órájában. Villanyszerelés precízen. Álmennyezeti világítás. Érintésvédelem.

Szolgáltatások / Árak:

  • Kismegszakitó szekrény áthelyezés 1 db - 20.000 Ft
  • Termosztát beszerelése : 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 25000 Ft-tól 37500 Ft-ig /darab

Üdv, Barnabás

    3800 Ft

Barnabás T. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 1
Barnabás T. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 2
Barnabás T. - Fali konnektor bekötése Budapesten - 3

5 vélemény / értékelés 4.4

Mindent jól megcsinált. Nagyon tudom ajánlani.

Dezső
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fali konnektor bekötése Budapesten

Népszerű kérdés

Fali konnektor bekötése: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten a fali konnektor bekötése átlagára 2100 - 3900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Budapesten?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Budapesten?

Jelenleg 323 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: fali konnektor bekötése.

Milyen munkához van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megbízható villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A fali konnektor bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a fali konnektor bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok szakember van, aki kész megoldani a problémát.