Fűtéscsövek festés Budapesten tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 450 szobafestő közül, 800-1500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Budapesten bérelj fel a legjobb szakembereket a fűtéscsövek festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Budapesten közelében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

68 szobafestő most online

Mihaly

Mihaly

erdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fűtéscsövek festés Budapesten?

800 - 1500 Ft/nm

A legjobb szobafestők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Sok éves tapasztalattal rendelkezem. Kőműves munkákat betonozásokat külső belső felújításokat vállalok hívjon bizalommal. Amiket vállalok: Cső festés, Beltéri festés, mázolás, Gázcsövek festés, lakkozás, szoba burkolás

  • Fűtéscsövek festés

    5200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Családias munkahelyi légkör, ízlésesen felújított irodaház. Rendezett telephely.

A munkámat mindig pontosan és pericízen végzem hivjon bizalomal ha szeretné hogy szép és megbizható munka végzést szeretne Feladatok amiket vállalok: Ház külső színezés, Minőségi szobafestő, Ház külső színezés, hőszigetelés, lépcső betonozás

    3600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nem az áruval vagy a kiszolgálással van gond hanem az üzlethelység rideg, barátságtalan !

Nekünk mindig az a fontos hogy a megrendelő teljes mértékben meg legyen elégedve a munkánkkal. És a legszebb minőségre próbálunk törekedni. Ha ön is kíváncsi mennyire vagyunk ügyesek hívjon bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Falfestés szórópisztollyal, Korrekt áron, kedvezményekkel, Konyhabútor festés, fürdőszoba festés, lambéria

    5000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Jó árak. Profi dolgozók

Szeretem a megrendelőimet úgy kiszolgálni, hogy teljesen meg legyenek elégedve. Precizitás és minőség a legfontosabb. Fő profilunk: Meszelés, Gépi festékszórás, Tisztasági festés, mintás tapétázás, konyha burkolás

    3000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Csodás van festék 😂

Gipszkarton szerelés, Szobafestés elérhető áron! Keresenek bizalommal! Fő profilunk: Fém kerítés festés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Falfestés szivaccsal, gipszkarton falak építése, márvány oldalfal és padló burkolás

    2300 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Elégedetlen voltam ocsmany munkát végeztek es meg le is husztak. Tiszta ciki hogy Sajatmagatoknak. Gyartyatok a hozza szolasokat!!!!!

Vállalok szobafestést elérhető áron. Csak fűrészporos tapétázást vállalok.Csak Magyarországon vállalok munkát. 2022 Augusztustól tudok vállalni előbb sajna nem.Láthatatlanban nem tudok árajánlatot adni. Hétvégén nem vállalok munkát. Kérem csak azok jelentkezzenek akiknek felmérhetem és nem egyből kell csinálni a munkát. KÖSZÖNÖM. A szobafestőnek kétszer örülnek, amikor megjön és amikor elmegy. A köztes időt igyekszünk, jó kedvel és barátias kapcsolatban eltölteni. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ereszdeszka festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Gyerekszoba falfestés, pince festés, linóleum felszedés

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Rövid telefonos egyeztetés után, másnap kicserélték a bojlert. Nem voltak rejtett költségek, csak ajánlani tudom őket!

Tisztelt érdeklődő! A szakmám szobafestő-mázoló, tapétázó melyben 1981 óta dolgozom. Tudásomat szakiskolában alapoztam meg, ( nem OKJ.) és azóta is igyekszem képezni magam. Meszeléstől a diszperziós festésig, tapétázást, faerezést, márványglettelést,magas szakmai színvonalon végezzük kollégáimmal. Vállalom, szobák, lakások, irodák, felújítását a beletartozó kisebb szakipari munkákkal. Pl. gipszkartonozás, burkolás, villanyszerelés. Elsődleges szempontom, a megrendelők maradéktalan kiszolgálása, hogy elégedettségük hosszú időre örömet okozzon nekik. Köszönöm a figyelmét. Fő profilunk: Csövek festés, Forduljon hozzánk bizalommal, Konyha festés, szobafestés, mediterrán burkolatok készítése

    3900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Tapasztalat 1 csillag

Szoba festést, -mázolást,-díszítő munkákat, tapétázást, burkolást, -kőműves munkákat -Családi házak, lakások, irodák, üzletek, csarnokok teljeskörű felújítását vállalom LELKIISMERETES, MINŐSÉGI KIVITELBEN. Fő profilunk: Konyhabútor festés, Kérjen ingyenes árajánlatot, Plafon festés, fa mázolás, alap betonozás

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Minden....ami lakás felújítás.

Szobafestèst , fa ès vas màzolàst illetve gipszkarton falak ,mennyezet épitését Vinyl padló illetve laminált parketta lerakását vállalom. Amiket vállalok: Festés falra, Gépi glettelés és Gépi festés, Meszelés, makulatúra, lépcső betonozás

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Probléma forrása: csőtörés egy 77 lakásos társasházban. Megoldás: Nagyon korrekt munka, ár - érték - minőség aránya kitűnő! Nagyra értékelem, hogy javítási alkatrészek rögtön rendelkezésre álltak nem a szokványos leforgás alapján zajlott a munka, hogy csőtörés felmérése, szerelvényboltból való vásárlás, majd hiba kijavítása, hanem nagyobb mennyiségű tartalék alkatrész a rendelkezésére áll a kisteherautóban. Ez manapság ritka!

DeranX
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi szobafestő szakemberektől?

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fűtéscsövek festés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Fűtéscsövek festés: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten a fűtéscsövek festés átlagára 10400 - 19500 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Budapesten a fűtéscsövek festés szolgáltatáshoz már 384 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Budapesten?

Jelenleg 295 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FŰTÉSCSÖVEK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: fűtéscsövek festés.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a fűtéscsövek festés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: szobafestő?

Ha profi szobafestő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A fűtéscsövek festés és a hasonló munkák legjobb szakembereit itt mind megtalálod.