Galéria építés Budapest területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 498 építő közül, 7200-13500 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Budapesten bérelj fel a legjobb szakembereket a galéria építés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Budapesten környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

75 építő most online

Mihaly

Mihaly

Ingyenes kiszallas.

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a galéria építés Budapesten?

7200 - 13500 Ft/m

A legjobb építők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

2000 óta foglalkozunk építőipari kivitelezésel,és mára már generálban vállalunk kivitelezést kulcsrakészen, legyen az családi ház felújítás vagy újépítésű családi ház! Újépítésű házat szeretne építtetni?Tekintse meg a kreativotthonstudio.hu weboldalunkat! Felújítatni szeretné a családi házát vagy a házának tetőszerkezetét generálkivitelezővel? Jó helyen jár, kérem tekintse meg a generálkivitelezés.hu web oldalunkat és kérjen ajánlatot kollégáink készséggel állnak rendelkezésére! Mottónk Szenvedélyünk az építés! Hangszigetelés, Helyszíni szerelés, 18 év garancia, verhetetlen ár, Panel garázs alap betonozás, Homlokzat karbantartás

  • Galéria építés

    3200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Csak ajánlani tudom mindenkinek ! ☺

A családi házak felújításának legnagyobb titka? Több tízezernyi munkaórával mi már tudjuk. Ingyenes helyszíni felmérés és tanácsadás a felújításodhoz! Fő profilunk: Gyors építésű garázs, Rövid határidők, Most akár 16%-ot spórolhat, Alumínium Autóbeállók, Modern házak

    5700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

A cég marketingje kiemelkedően jó, a teljesítés és a minőség azonban kritikán aluli. Ha még nem dolgozott velük, ne dőljön be a marketing szövegnek és képeknek, mert a valóság csalódás lesz. Egyetlen kritérium alapján adnék ötöst a cégnek és a vezetőjének: ígérgetésből. Abból jeles. Kiegészítés: Rendeltem tőlük, dolgoztam velük, hiába állítják, hogy nem. A FB oldalukra feltett képek java része Pinterestről mentett, szép-szép, csak éppen azokat nem ők csinálták. Elég csak végignézni az értékelők neveit, hogy kiderüljön, a dolgozók és a rokonok is szorgalmasan nyomkodják az 5 csillagot, gondolom enélkül siralmas lenne az értékelés.

Cégünk villanyszereléssel, vízszereléssel és gépészettel foglalkozik. Családi házak, lakóépületek, közösségi épületek, irodaházak, szállodák és éttermek kivitelezését vállaljuk! Célunk minden esetben a kiemelkedően magas minőség létrehozása és a megbízóink elvárásának maximális kielégítése, mindez egyedi megoldásokkal és a gazdaságosság szem előtt tartásával. Szemléletünket az újszerűség és hagyományosság kapcsolatának megteremtése, és fenntartható, környezettudatos gondolkodás jellemzi. Fő tevékenységek: Gépészet, Villanyszerelés, Festés-Mázolás, Asztalos munkák, Szárazépítészet (Gipszkartonozás), Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: 4 évszakos hóálló pergolák, Helyszíni szerelés, Most akár 29%-ot spórolhat, Kérj ingyenes ajánlatot, Legyártjuk és megépítjük Önnek

    8400 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Teljesen meg voltam elégedve a szakmai munkájukkal. Amellett, hogy kiválóan elvégezték a mukájukat, szakmai tanácsokat is adtak a bojler használat kapcsán. Csak ajánlani tudom!

Építése az ország egész területén! Keressen minket bizalommal. Egyedi cserépkályhák. Egyedi kandallók. Egyedi kemencék. Szolgáltatások: Egyedi kandallók,, kemencék, cserépkályhák, tervezése, kivitelezése! Amiket vállalok: Kutyaház Nagytestű Kutyáknak, Cserépkályha Építő, Közel 10 év tapasztalat, Mobil garázs alap betonozás, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

    6200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nekem rendkívül nagy csalódás, főleg, hogy hozzájuk akartam járni. De miután egy gumiabroncs cserénél még a keréknyomás sem nézték meg, kénytelen leszek keresni másik helyet.

Felejtse el a bizonytalanságot, a hulladékot és a szakemberek utáni hajszát. Gyorsan és költséghatékonyan felépített könnyűszerkezetes készházak. Környezetbarát megoldás. Energiahatékony szerkezet. Nagyobb nettó alapterület. Szolgáltatásaink: Családiház generálkivitelezés, Tetőcsere, tetőtér beépítés, Családi ház akár 320.000 Ft/nm, Purhabos Padlószigetelés, Több bolt Üvegház Építés árai.

    5800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon rúgalmasak és korrektek. Bár nagyon gyanús egy alacsony nővésű ember ott

Állandó akciókkal várjuk Önöket! minőségi munka. sok éves tapasztalat. Fő profilunk: hangszigetelő tábla, Spórolna a házépítéssel?, Több, mint 28 éves Tapasztalat, Trapézlemez szigetelés, Tervezés

    10400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Kiváló, megbízható autószerviz. Nagyon ajánlott!

Elöregedett palatető felújítása, igény esetén segítünk az állami támogatás megigénylésében. Palatető felújítása bontás nélkül, vagy biztonságos bontással, garanciával, szakemberekkel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Tervezéstől a kivitelezésig, Beltéri ajtó méretfelvétel | Pallasz, Kulcsrakész ház akár 14 hónap, Medencék aljának betonozása, Hitelesített szakemberek

    7900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Első futómű beállítással kapcsolatosan kerestem fel a szervizt mert a kormányom pár fokot jobbra állt.Az ingyenes átvizsgálás után a futómű beállítás következett,ami elsőre számomra nem lett tökéletes. Reklamációmat azonnal orvosolták,és most már tökéletes a beállítás.Köszönöm.

Épületek, üzlethelyiségek, ipari épületek felújítását vállaljuk képzett munkaértővel. Épületek, házak, lakások teljeskörű felújítása. Bontással és generálkivitelezéssel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: A tökéletes hőszigetelés, Stég Építés, Közel 30 év tapasztalat, Belga előtető rendszerek, Otthonteremtés

    3900 Ft

12 éve járok ide, azóta már a harmadik autómmal. Mindig korrekten, gyorsan és amennyire csak lehet olcsón segítettek. Sosem csalódtam bennük. Javaslom mindenkinek, aki beleunt a lehúzós, kretén szerelőkbe vagy autómentősökbe.

Évtizedes tapasztalat. Megfelelő referenciák. Kösse le épülő energiatakarékos SIP házát 5%-os építési áfa mellett. Házak SIP panel gyártótól. Kecskemét és környéke. Főbb szolgáltatásaink: Garázs építés, Típusház akár 2 főre, Több, mint 28 éves Tapasztalat, Tartós megoldás, Ajtójavítás, ablakjavítás

    5300 Ft

Ügyfélbaráti!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi építő szakemberektől?

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő galéria építés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Galéria építés: mennyibe kerül Budapesten?

Budapesten a galéria építés átlagára 6400 - 12000 Ft/m. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan választhatunk Budapesten?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 305 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GALÉRIA ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk építőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építőt hívnod ha erre van szükséged: galéria építés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó építő?

Egy jó építő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: galéria építés?

A galéria építés és összes részfeladata ide tartozhat. Egy építőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.