Optikai kábelezés Budapesten gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Optikai kábelezés Budapesten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Optikai kábelezés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

114 villanyszerelő most online

Mihaly

Mihaly

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvállalom.

Bertalan

Bertalan

Mennyibe kerül a optikai kábelezés Budapesten?

700 - 1400 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező villanyszerelőt!

Budapest dolgozom, megyében is! Elektromos kivitelezések, érintésvédelmi mérések lakásoktól ipari méretekig

Milyen villanyszerelő árak:

  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Sütő bekötés : 15000 Ft /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 4500 Ft-tól 6750 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Optikai kábelezés

    3800 Ft

József M. - Optikai kábelezés Budapesten - 1
József M. - Optikai kábelezés Budapesten - 2
József M. - Optikai kábelezés Budapesten - 3
József M. - Optikai kábelezés Budapesten - 4
József M. - Optikai kábelezés Budapesten - 5

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan, pontosan, mindent megfelelően csinált. Szerencsém volt vele.

Lázár
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Bérházi lakások, családi házak, üzlethelyiségek komplett villanyszerelése, javítása. Mérőhely kialakítás, bővítés, szerelvényezés, ÉMÁSZ ügyintézés tervezéstől kivitelezésig. Szerződéses munkavégzés. Miskolci vállalkozás. Ingyenes felmérés.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft /darab
  • Kamera rendszer telepítése: 15000 Ft /egység

Kiszállási díjaink: 9.00 - 17.00 óra között .

    6700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

Köszönjük szépen a konyhai konnektorok beszerelését! Nagyon képzett szakember. Várjuk, hogy végre értékelje a konyhát. :)

Kázmér
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Hibakeresés - Hibaelhárítás - Részleges vagy teljes felújítás - Kamerarendszer szerelése

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Koax, RJ45 beszerelése: 3 500 Ft / db
  • Mérőhely szabványosítás és teljesítmény növelés bővítés: 65000 Ft /darab
  • Fi relé - 3 fázis esetén: 18.000 Ft.

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    5200 Ft

István K. - Optikai kábelezés Budapesten - 1
István K. - Optikai kábelezés Budapesten - 2
István K. - Optikai kábelezés Budapesten - 3
István K. - Optikai kábelezés Budapesten - 4

10 vélemény / értékelés 4.4

Minden tetszett, felhelyezte az ajtókat, mindent nagyon pontosan megcsinált, igyekezett, hatalmas köszönet neki.

Aladár
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Kérjen helyszíni felmérést telefonon vagy email-ben

  • Kapcsoló kialakítás 1 db - 4.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft
  • Szerelvények cseréje: 3.500 Ft/db-tól

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    6400 Ft

Sándor M. - Optikai kábelezés Budapesten - 1
Sándor M. - Optikai kábelezés Budapesten - 2

8 vélemény / értékelés 4.3

Jó szakember :)

Kelemen
3 éve

Tisztelt megrendelők! Lakáselosztók beépítése, felújítása. Lámpák, kapcsolók, dugaljak cseréje. Családi házak, lakások, üzletek alapszerelése. Hálózatok korszerűsítése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Konnektor cseréje: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Minden tökéletes lett. Gyors és pontos volt. :)

Béla
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő optikai kábelezés Budapesten

Gyakori kérdés

Optikai kábelezés: mennyibe kerül Budapesten?

Budapesten a optikai kábelezés átlagára 600 - 1200 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Budapesten az optikai kábelezés szolgáltatáshoz már 360 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Budapesten?

Jelenleg 285 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: optikai kábelezés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik az optikai kábelezés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember közül válogathatsz.