Padlás szigetelés Budapesten gyorsan és hatékonyan!

Tetőszigetelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőszigetelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 390 tetőszigetelő közül! Korrekt padlás szigetelés árak: 6400-12000 Ft/nm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Budapesten környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

59 tetőszigetelő most online

Gergely

Gergely

Ingyenes kiszallas.

István

István

erdekel.

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a padlás szigetelés Budapesten?

6400 - 12000 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőszigetelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőszigetelőt!

Gyors, megfizethető szolgáltatások, 3év garancia. Szolgáltatási terület: Magyarország. Hívjon, mi segítünk. Szolgáltatások: kéménybélelés, kéményjavítás, tetőjárda építés, kéményépítés, felújítás.

  • Padlás szigetelés

    9100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Jó és szép dolgok.

Minden bádogozással kapcsolatos munka: ereszcsatorna szerelés, javítás, tisztítás. gyorsan, korrekt áron, hétvégén is, garanciával! Hívhat munkaidőn túl is! Tetőfedés. Bádogos munkák. Ereszcsatorna javítás. Tetőjavítás. Szolgáltatások: Tetőfedés, tetőjavítás, SOS Cserepezés.

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Kedves gyors kiszolgalas

Tetőfedés, bádogozás, ácsmunkák díjmentes állapotfelméréssel. Hívjon most! Garanciával. Megbízható tetőfedő, javítás országosan, számlával, garanciával. Várom hívását. Bádogozás.

    6400 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Minden egy helyen ami az építkezéshez és javitasokhoz kell

Palatetők és más régi tetőfedések garanciával felújítását, javítását vállaljuk. Palatető felújítás és régi fedések tetőfelújítása kedvező áron. Budapest és környékén. Ingyenes árajánlat. Ingyenes állapotfelmérés. Már 8 500 Ft / nm²-től. Széles anyagválaszték.

    4800 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Új tulaj van, sajnos egyelőre teljes a káosz.

Hné Ági
3 éve

A Knauf ajánlott kivitelezőjétől. Ismerje meg a fújható szigetelést! Meggyőző referenciák. 10 év tapasztalat. Velünk nincs kockázat! Ajánlott szakkivitelező. Szolgáltatások: padlás szigetelés, tetőtér szigetelés, fújható hőszigetelés.

    5400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Kertieszköz tárolót épített nekünk Qjob-en akadtam Tihamérre, nem volt, aki ajánlotta volna. A kapott ajánlat megfelelően részletes volt. Ami tetszett: nemrég készült el a kertünk, és nagyon vigyáztak rá. Maguk után összesepertek, és még a lecsöppent gépolajat is feltakarították vegyszerrel. Műszakilag nem tudom megítélni, de szemre nagyon szépre sikerült. Azóta már sok ismerősünknek ajánlottuk. Külön volt kőműves a faház külső borítására (szigetelés, glettelés, vakolás, színezés) illetve bádogos a vízelvezetésre.

Tetőbeázások, gyors és szakszerű javítása, akár rövid határidővel is, Garanciával. Hívjon. Tető beázás megszüntetése korrekt áron. Ingyenes felmérés. Keressen minket bizalommal. Tetőcsere, Tetőszigetelés. Tetőfelújítás. Pest megyében. Tetőfedés, Tetőjavítás.

    7100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

A cég neve inkább az lehetne hogy Arrogáns és Flegma Kft. A telefont kezelő "úr" megmondja a tutit hogy csak ők árulnak itthon normális termékeket, meg mit ne vegyek mert az sz@r, a helyszínen kiderül hogy náluk sincs 'kolbászból' az áru, ezzel szembesítve flegma "urat" : "Hát ő ezzel nem tud mit kezdeni,maximum visszaadja a pénzt"... Tekintetén látszik hogy nem is nagyon érdekli, sarkon fordul már ott sincs. Kabaré az egész cég. Egyetlen egy pozitívumot tudok kiemelni, az pedig a targoncás úr, aki még bocsánatot is kért az eset miatt, javaslom inkább őt kéne megtenni cégvezetőnek, szerintem többre mennének, mint ezzel a két paprikajancsival.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi tetőszigetelő szakemberektől?

Rendelj tetőszigetelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőszigetelő padlás szigetelés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Padlás szigetelés: mennyi az ára Budapesten?

Budapesten a padlás szigetelés átlagos ára 6400 - 12000 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós véleményeket?

Budapesten a padlás szigetelés szolgáltatáshoz már 417 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőszigetelőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 321 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PADLÁS SZIGETELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek tetőszigetelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tetőszigetelőt keresned ha a következőre van szükséged: padlás szigetelés.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy tetőszigetelő segítségét?

Egy megbízható tetőszigetelő a padlás szigetelés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: padlás szigetelés?

A padlás szigetelés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy tetőszigetelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.