Teljes körű szekrény összeszerelés Budapesten. Az Ön igényeire szabva!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szekrényösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a legtapasztaltabbat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Vállaljuk szekrények összeszerelését Budapesten! Tapasztalt szakemberekkel dolgozunk, akiknek több mint 412 elégedett ügyfele van. Keress minket most és lépj kapcsolatba velünk! Ha először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld, ne aggódj! Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Budapesten környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz. És mindezt teljesen ingyen! Lépj velünk kapcsolatba még ma!

66 szekrényösszeszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Tivadar

Tivadar

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a szekrény összeszerelés Budapesten?

9700 - 18200 Ft/db

A legjobb szekrényösszeszerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szekrényösszeszerelőt!

Te kiválasztod álmaid bútorát bármelyik nagy áruházban, mi összeszereljük Neked! Teljes körű bútorszerelés akár a kiválasztástól az utolsó csavarig. Évtizedes tapasztalat. Kiszállítás és szerelés. Akár 3 napon belül.

  • Szekrény összeszerelés

    2200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

A megbeszélt időpontban, pontosan jöttek. Kb 10 perc alatt felpakolták a lomokat. Ajánlom.

Ábel
2 éve

Modern és antik kárpitos bútorok felújításával, javításával és átalakításával foglalkozom. Minőségi munka, minőségi anyagokkal.

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Kedvező ár, megbízhatóság.

Konyhabútor, fürdőszobabútor, hálószobabútor szerelése, garanciával, gyors határidővel. JYSK bútor szerelés. IKEA bútor szerelés.

    3500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon elégedettek vagyunk a stúdióval, mind a tervezés, mind a szerelés részéről. Az tervezés során nagyon rugalmasak és ötletesek voltak, a felmerülő kívánságogat/problémákat tökéletesen meg tudták oldani. A szerelők nagyon profin dolgoztak és a végeredmény egy tökéletes konyha lett.

Ezermester szolgálat Budapesten és környékén. Lakáson belüli és kültéri munkát vállalunk.

    2000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon aranyosak az eladók

Kárpitos munkák korrekt árakon garnitúra áthuzása 50-60 ezer ft+szövet.1 év garancia. Budapesten a szállitás oda-vissza 6000 ft. Az egész ország területén vállalunk munkát.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Precíz,pontos,esztétikus munka, legyen szó bármilyen bútorról, helyiségről. Még a születendő kislányunk bölcsőjét is ő készítette :) Csak ajánlani tudom!

Akár aznapi ajánlatadást és elszállítást is tudjuk vállalni. Rövid határidőkkel dolgozunk. Vállaljuk kanapék, ülőgarnitúrák, antik bútorok teljes körű vagy...

    2500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Konyhapult felújításra kerestem szakembert. Rendkívül korrekt, gyors asztalos, csak ajánlani tudom. Én biztosan őt hívom legközelebb is. Kiszerelést és beszerelést is szakszerűen végezte a legkisebb hanggal és kosszal.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi szekrényösszeszerelő szakemberektől?

Rendelj szekrényösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos szekrény összeszerelés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Szekrény összeszerelés: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten a szekrény összeszerelés átlagára 8000 - 15000 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - mi alapján válasszunk Budapesten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bútorasztalost Budapesten?

Most 307 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZEKRÉNY ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost hívnod ha a következőre van szükséged: szekrény összeszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bútorasztalos?

Egy jó bútorasztalos részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen munkához lehet szükséged rá: bútorasztalos?

Ha profi bútorasztalos segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A szekrény összeszerelés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.