Villanyóra bővítés Budapest területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanyóra bővítés Budapesten a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyóra bővítés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

99 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Norbert

Norbert

Ma is elvállalom.

dr.

dr.

Mennyibe kerül a villanyóra bővítés Budapesten?

18900 - 35400 Ft

A legjobb villanyszerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező villanyszerelőt!

Budapest dolgozom, megyében is! Elektromos kivitelezések, érintésvédelmi mérések lakásoktól ipari méretekig

Milyen villanyszerelő árak:

  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Sütő bekötés : 15000 Ft /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 4500 Ft-tól 6750 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Villanyóra bővítés

    3800 Ft

József M. - Villanyóra bővítés Budapesten - 1
József M. - Villanyóra bővítés Budapesten - 2
József M. - Villanyóra bővítés Budapesten - 3
József M. - Villanyóra bővítés Budapesten - 4
József M. - Villanyóra bővítés Budapesten - 5

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan, pontosan, mindent megfelelően csinált. Szerencsém volt vele.

Lázár
3 éve

Budapest dolgozom, megyében is! Hibakeresés, javítás, szerelvényezés, világítótestek szerelése, készülékbekötés, bővítés.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Hibakeresés és javítás - első óra: 9 000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1500 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Fi relé beépítése: 80000 Ft-tól 120000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-19:00 - ig.

    3700 Ft

József B. - Villanyóra bővítés Budapesten - 1
József B. - Villanyóra bővítés Budapesten - 2
József B. - Villanyóra bővítés Budapesten - 4
József B. - Villanyóra bővítés Budapesten - 5

9 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló érzés egy ilyen profi szakembertől segítséget kérni.

Leó
3 éve

Üdv Péter vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Családi házak, lakások villanyszerelése, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése. Villanytűzhely bekötés, biztosíték, elosztó tábla csere, modernizálás. Hívjon bizalommal!

Korrekt árak:

  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Spot lámpa beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 3750 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-19:00 - ig.

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Péter csapata csinálta meg az irodánk felújítását. Elégedett vagyok a munka minőségével, a betartott határidővel, a megfizethető árral. A srácok mindig meghallgatták a kéréseinket. Összességében minden jól sikerült.

Ignác
3 éve

A megoldások embere vagyok. A lehető leghamarabb megkezdjük a hibaelhárításokat! Önnek nem kell áram nélkül maradnia. Villanyszerelőként Budapestett és vonzáskörzetében is állok rendelkezésre a nap 24 órájában. Villanyszerelés precízen. Álmennyezeti világítás. Érintésvédelem.

Szolgáltatások / Árak:

  • Kismegszakitó szekrény áthelyezés 1 db - 20.000 Ft
  • Termosztát beszerelése : 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 25000 Ft-tól 37500 Ft-ig /darab

Üdv, Barnabás

    3800 Ft

Barnabás T. - Villanyóra bővítés Budapesten - 1
Barnabás T. - Villanyóra bővítés Budapesten - 2
Barnabás T. - Villanyóra bővítés Budapesten - 3

5 vélemény / értékelés 4.4

Mindent jól megcsinált. Nagyon tudom ajánlani.

Dezső
3 éve

Tisztelt megrendelők! Villanyszerelő Budapest az Ön közelében.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Kiszállás 1 db - 0 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 5000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Hibajavítás: 4000 Ft /óra

Háztartási gépeket nem javítunk.

    5800 Ft

Adorján Á. - Villanyóra bővítés Budapesten - 1
Adorján Á. - Villanyóra bővítés Budapesten - 2
Adorján Á. - Villanyóra bővítés Budapesten - 3

4 vélemény / értékelés 4.2

Adorján pontos. Még előbb is kiérkezett az ígértnél. Mindent hamar, igényesen megcsinált. Minden szükséges szerszám volt nála. Látszik, hogy jó és becsületes mesterember: nem emelt a munkadíján és nem is becsülte túl. Nagyon ajánlom!!

János
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra bővítés Budapesten

Népszerű kérdés

Villanyóra bővítés: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten a villanyóra bővítés átlagára 16700 - 31400 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 210 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: villanyóra bővítés vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a villanyóra bővítés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on rengeteg specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.