Hangszóró perem javítás szolgáltatásra van szükséged Budapesten és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 94 hangszóró szerelő közül! Korrekt hangszóró perem javítás árak — 6200-11600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Budapesten! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Budapesten környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

14 hangszóró szerelő most online

László

László

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hangszóró perem javítás Budapesten?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

  • Hangszóró perem javítás

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

A technikus nagyszerű munkát végzett, és nagyon jól megoldotta a problémát, köszönöm szépen.

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    5600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Ahogy ígérték, egy órán belül mindent elvégeztek) Teljesen elégedett vagyok.

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

    6200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

A munka minősége kiváló és gyors volt. Megjavította a TV-t, a technikus mindent otthon csinált, és a probléma megoldódott.

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

ez a szakember gyorsan reagált, és másnap megérkezett. Minden gyorsan, rendben és professzionálisan zajlott. Mindenkinek ajánlom!!!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi hangszóró szerelő szakemberektől?

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő hangszóró perem javítás közben Budapesten

Népszerű kérdés

Hangszóró perem javítás: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten a hangszóró perem javítás átlagára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós értékeléseket?

Budapesten a hangszóró perem javítás szolgáltatáshoz már 153 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok hangszóró szerelőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 118 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HANGSZÓRÓ PEREM JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható hangszóró szerelőt megbíznod ha erre van szükséged: hangszóró perem javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó hangszóró szerelő?

Egy jó hangszóró szerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: hangszóró perem javítás?

A hangszóró perem javítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy hangszóró szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.