Kapszulás kávéfőző javítás: erre van szükséged Budapesten és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 117 szerelő közül! Korrekt kapszulás kávéfőző javítás árak — 6000-11300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Budapesten! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Budapesten környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

18 szerelő most online

Istvan

Istvan

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Bertalan

Bertalan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kapszulás kávéfőző javítás Budapesten?

6000 - 11300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb autóvillamossági szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. 20 éves tapasztalat. Telefonos konzultáció.

  • Kapszulás kávéfőző javítás

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, korrekt ár,garancia! Nagyon megvagyok elégedve,csak ajánlani tudom! (LG LED TV javítás)

A megoldások embere vagyok. Gyere be hozzánk még ma. A legtöbb javítás akár 1 órán belül elkészül. Keressen minket bizalommal!

    3500 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Már többször vittem hozzájuk szervízbe a gépet, mindig kedvesek, gyorsak, szakszerűek voltak. Bátran ajánlom őket mindenkinek!

Tisztelt Érdeklődő! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. minőség, precizitás. márkafüggetlen szerviz. szerviz futár. időpont foglalás.

    3200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyors és jó kiszolgálás, villámgyors szerviz. Csak azért hiányzik egy csillag, mert nem a rendelés leadásakor derült ki, hogy nincs gyári alkatrész, csak utángyártott. Viszont a leadás után néhány perccel tájékoztattak telefonon, úgyhogy összességében pozitív volt.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Gyors segítségre van szüksége? Hívjon minket még ma!

    4000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsan megjavították a tabletet ráadásul az előzetesen becsült költség töredékéért.

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép javítás szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! S.O.S. Mosógép Szerviz. Márkafüggetlen Javítás. Hétvégén felár nélkül. Villanybojler Javítás.

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt hozzáértő kiszolgálás. Csak ajánlani tudom.

Üdv Rudolf vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Javítás esetén Díjtalan Kiszállás kedvező Ár Garancia Megbízhatóság Profi Munka. Villany tűzhely javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz. Mosogatógép...

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Köszönöm szépen a mobilvilag gsm dolgozóinak a segítséget tökéletes munka tökéletes áron.🙂

Üdvözlöm a profilomon. Alkatrészt nem árusítunk. Alacsony ár mellett, gyorsan és jól dolgozunk. Próbálja ki Ön is. Mosógép szervizünkben, javításra a mosógépszerelő kedvezményt ad munkadíjunkból. Garancia. Egyeztetéssel 1 óra alatt. Leinformálható szerviz.

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

2 ora alatt elkeszult a telefonom, az osszetort kijelzot csereltek gyári ujra.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi szerelő szakemberektől?

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő kapszulás kávéfőző javítás közben Budapesten

Népszerű kérdés

Kapszulás kávéfőző javítás: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten a kapszulás kávéfőző javítás átlagos ára 6000 - 11300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Autóvillamossági Szerelők - hogyan választhatunk Budapesten?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szerelőt Budapesten?

Most 94 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÉNYSZÓRÓ BEÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autóvillamossági szerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: fényszóró beállítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi szerelő segítségét?

Egy jó autóvillamossági szerelő a fényszóró beállítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: kapszulás kávéfőző javítás?

A fényszóró beállítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy autóvillamossági szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.