Monitor javítás szolgáltatásra van szükséged Budapesten és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 100 számítógép szerelő közül! Korrekt monitor javítás árak: 6000-11300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Budapesten környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

15 számítógép szerelő most online

István

István

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Norbert

Norbert

Mennyibe kerül a monitor javítás Budapesten?

6000 - 11300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Tisztítás normál laptophoz. Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás.

Szolgáltatásaink:, Laptop SSD meghajtó csere, Monitor szerviz, Laptop zsanér, AC adapter lekapcsol üzem közben, nem működik, erősen melegszik, zajos, csatlakozói töröttek, kábele sérült, Alaplap javítás

  • Monitor javítás

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Hatalmas köszönet ennek a szakembernek. Nemcsak a Windows újratelepítése és az összes program beállítása, hanem határozottan tűrte a 100500 kérdésemet is. Néhány alkalmazás nem akart települni az új operációs rendszerre és a régi illesztőprogramokra, de másnap még egy órát töltött a számítógéppel, hogy minden működjön az én "akarom, hogy ott legyen" feltételeim között. Külön köszönet az ssd meghajtó megvásárlásáért a teljesítmény optimalizálása érdekében! Az én ajánlásom.

Üdvözlöm a profilomon. Laptop javítás gyorsan és hatékonyan. Hozd el hozzánk meghibásodott laptopodat, legyen szó bármilyen típusról, garantáltan megjavítjuk. Gyors, precíz és megbízható laptop szerviz {город} – 12 év tapasztalattal.

Fő profilunk:, Laptop SATA normál 2.5 inches winchester csere, Laptop fejlesztés, Dell akkumulátor a laptopszervizben, Nincs kép a kijelzőn, DC tápcsatlakozók és egyéb csatlakozók cseréje

    3100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

60 éves elmúltam. Számviteli vezetőként dolgoztam, így a számítógépes programokat és az internetet elég régóta és intenzíven használom. Koromnál fogva azonban megvannak a korlátaim. Korábban, ha bármilyen problémámra informatikus segítségét kellett kérnem, szorongva tettem azt, miután az illető szakemberek nem az én nyelvemen beszéltek, így mindig maradtak megválaszolatlan kérdéseim, miközben felszámították a tetemes (a PCMENTOR-nál jóval magasabb) órabéreket. Amióta rátaláltam a PCMENTOR-ra, Budaváry Tamás személyében, a helyzet gyökeresen megváltozott. Tamás, fiatal kora ellenére tökéletesen le tud ereszkedni a szintemre és gyorsan, hatékonyan megold minden problémát, de ugyanakkor nyugodtan és türelmesen válaszol a laikus kérdéseimre is. Én még ilyen örömmel nem fizettem egyetlen szakembernek sem! Jó szívvel ajánlom minden kedves kortársamnak, és persze a fiatalabbaknak is!

Kedves érdeklődő! Lassú a laptopod? Szeretnél egy új operációs rendszert frissen telepítve? Laptop szervizünkben laptop operációs rendszer telepítés akár 24 óra alatt megoldjuk! Amennyiben nem sérült az adattároló(HDD,SSD), így az adatmentést is tudjuk vállalni a telepítés mellé INGYENESEN. A lassú laptopnak több problémája is lehet nem mindig az operációs rendszer hibája, vagy éppen a feltelepített programok, vagy vírusok. Nagy százalékban az adattároló az idő múlásával úgymond elhasználódik. Tele lesz hibás szektorral(HDD esetén), kondíciója csökken, írás/olvasási hibák lépnek fel, így elképzelhető, hogy az operációs rendszer az egyik napról a másikra már be sem bootol. Ilyenkor még kis szerencsével az adatokat letudjuk menteni, ha csak azok a fájlok sérültek amik a rendszer indulásához kellenek. Laptop szervizünkben kedvezményes áron tudunk biztosítani új SSD vagy HDD adattárolót.

Szolgáltatásaink:, Laptop billentyűzet, javítás vagy csere, Kategóriák, Laptop videókártya javítás, Betört a kijelző, Laptop SSD meghajtó csere

    3700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Maximálisan transzparens, a vállaltakhoz képest is gyorsabb, szakszerű és kedves kiszolgálást tapasztaltam náluk.

László vagyok. Laptop töltő csatlakozód, csak mozgatásra érintkezik? Akkor valószínű valamilyen külső hatás által meghibásodhatott. Laptop szervizünkben a laptop csatlakozó csere gyorsan, akár 1 napon belül cseréljük a hibás dc csatlakozót. Amennyiben laptopod csak a töltő csatlakozó mozgatásra tölti az akkumulátort, akkor nagyon vigyázz, mert ilyen esetekben az áramerősség akár a sokszorosára is nőhet ezáltal hő keletkezik ami kárt tehet a laptopodban, de te is megsérülhetsz. A laptop szervizes kollégák nagy szakértelemmel, örömmel segítenek megállapítani INGYENES bevizsgálással, hogy mi is lehet a probléma amennyiben laptopod egyáltalán nem tölti az akkumulátort. Felmerülhet, hogy csak simán a laptop töltőd hibásodott meg. Természetesen laptop szervizünkben a hibás USB csatlakozót is cseréljük, ha tényleg az USB a hibás. Bármilyen bemenet, vagy kimenetről is legyen szó HDMI csatlakozó csere, vagy éppen VGA csatlakozó csere, de még JACK csatlakozó cserét is végzünk a laptopokon.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Laptop billentyűzet javítás, gomb pótlással, Laptop burkolat, Asztali videókártya javítás, Folyadék került az eszközbe, Kontroller csere

    3300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Bátran ajánlom mindenkinek a srácokat, hasonló problémával biztosan hozzájuk fordulok a jövőben, köszönöm! :)

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi számítógép szerelő szakemberektől?

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő monitor javítás közben Budapesten

Gyakori kérdés

Monitor javítás: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten a monitor javítás átlagos díja 6000 - 11300 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi véleményeket?

Budapesten a monitor javítás szolgáltatáshoz már 182 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok számítógép szerelőt Budapesten?

Most 140 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MONITOR JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok számítógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható számítógép szerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: monitor javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi számítógép szerelő?

Egy megbízható számítógép szerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen munkához van szükséged a következőre: számítógép szerelő?

Ha egy megfelelő számítógép szerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A monitor javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.