Motorszállítás szolgáltatásra van szükséged Budapesten és környékén?

Autómentőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj autómentő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 58 autómentő közül! Korrekt motorszállítás árak: 2800-5300 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Budapesten környezetében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 autómentő most online

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Marton

Marton

Gabor

Gabor

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a motorszállítás Budapesten?

2800 - 5300 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb autómentők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező autómentőt!

Szekszárd dolgozom, megyében is! Az SMS-ek, névjegyek, chat üzenetek és az összes multimédia lementhető a készülékedről. Hibás vagy sérült készülékről adatmentés, adatköltöztetés akár...

  • Motorszállítás

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon kedvesek, udvariasak, profik!

Üdvözlöm! Hűtő fűtő klímaberendezések karbantartásában, tisztításában, javításában profik vagyunk. Növelje klíma berendezésének élettartalmát rendszeres klímakarbantartással, tisztítással. Ingyen helyszíni felmérés. Fujitsu és Fisher klímák. 20 év szakmai tapasztalat.

    4900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon szuper! Barátságossak, gyors, megbizható!

Ernő vagyok. Megbízható regisztrált szerelő SOS kiszállással, garanciával, számlával. Minden márkatípus Szerelése-Javítása-Karbantartása-Cseréje-Szervize több mint 30 éve. Regisztrált szerelő. 33 év tapasztalat. 100% Garancia. .

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Precíz munkavégzés, garanciával. Elégedett vagyok. Másnak is ajánlom.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. 20 éves tapasztalat. Telefonos konzultáció.

    5500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Gyors szakszerű szervíz! Udvarias segítőkész alkalmazottak

Attila Z.
Attila Z. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc. Display csere 1 óra alatt. . Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    3000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, precíz, hozzáértő szakember. Ajánlom

Tisztelt Érdeklődő! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. minőség, precizitás. márkafüggetlen szerviz. szerviz futár. időpont foglalás.

    3700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Mindig mindent megjavitanak es kedvesek segito készek!

Dani K.
2 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Gyors segítségre van szüksége? Hívjon minket még ma!

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

1 nap alatt lezajlott minden.

Péter M.
Péter M. 3100 Salgótarján Online

Üdvözlöm! Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! MInden hívást felveszünk. Reális árak. Helyszíni szerviz.

    4700 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Mindenkinek ajánlom. Gyors korrekt megfizethető.

Cégünk 1996. óta foglalkozik fényképezőgépek és egyéb fotótechnikai eszközök, diavetítők javításával Cégünk fotó tartozékok értékesítésével is foglalkozik.

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Ez a szakember példája a rendkívüli képességeknek és a segítés őszinte vágyának. Szuper-operatív, szuper-érthető, szuper-profi. Köszönöm szépen még egyszer a magyarázatokat és a munkaobjektívemet!

Üdvözlöm! Budapest területén, PEST MEGYÉBEN és országosan is OLCSÓ árak. KORREKT autómentő szolgáltatás. Bikázás Kerékcsere Elakadt autók mentése csörlőzése. Amiket vállalok: autómentés éjjel nappal, autómentés-trélerezés, traktormentés.

Árak:

  • km díj 170 Ft
  • Autómentés 7.000 Ft
  • Az árak a gépjármű problémájának függvényében kerül kiszámításra.

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Elégedett voltam.

Bálint
3 éve

Zoltán C. vagyok. Autószállítás Kamionnal Európa számos országába kedvező árakon egész évben! Kérjen ajánlatot! Vállalom: veterán autó szállítás, mezőgazdasági gép szállítása, hajószállítás.

Árak:

  • autószállítás 100 huf/km
  • Autómentés 12 000 FT
  • vontatás - 300 ft/km 1800 kg-ig

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    9000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Minden rendben ment.

Ernő
3 éve

Kedves érdeklődő! Az úton lerobbant, balesetet szenvedett sofőrüknek azonnali segítségnyújtást nyújtok. Profilom: autóvontatás, emelve vontatás, autó elszállítás.

Díjak:

  • autószállítás 150 huf/km
  • AUTÓMENTÉS ÉS SZÁLLÍTÁS: 14.000 HUF-tól, egyedi ajánlat alapján
  • SOS szervíz 9000 Ft-tól

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

    11000 Ft

Balázs B. - Motorszállítás Budapesten - 1
Balázs B. - Motorszállítás Budapesten - 2
Balázs B. - Motorszállítás Budapesten - 3

4 vélemény / értékelés 4.7

Meg voltam elégedve a munkájukkal. Minden rendben volt.

László
3 éve

Tisztelt megrendelők! Legyen szó az ország bármelyik területéről, egyaránt hívhat minket éjjel nappal! A lehető legrövidebb időn belül indulunk a segítségére. Sérült gépkocsi szállítás. Autómentés. Amiket vállalok: s.o.s autómentés 0-24, quadszállítás, helyszíni javítás.

Árak:

  • autószállítás: 120 Ft/km-től
  • Autómentés 8.000 Ft-tól
  • Tréleres szállítás: megbeszélés szerinti időpontban és díjszabással

7:00 - től - 19:00 - ig

    8000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Minden tökéletes volt.

Tibor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi autómentő szakemberektől?

Rendelj autómentő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy autómentő motorszállítás közben Budapesten

Népszerű kérdés

Motorszállítás: mennyibe kerül Budapesten?

Budapesten a motorszállítás átlagos ára 2800 - 5300 Ft. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Autómentők - hogyan választhatunk Budapesten?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok autómentőt Budapesten?

Jelenleg 58 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MOTORSZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk autómentőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autómentőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: motorszállítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi autómentő segítségét?

Egy megbízható autómentő a motorszállítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor autómentőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!