Üzleti titok szolgáltatásra van szükséged Budapesten és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 344 magánnyomozó közül! Korrekt üzleti titok árak: 36300-68100 Ft/alkalom. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Budapesten közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

52 magánnyomozó most online

Bohm Z.

Bohm Z.

Kedvezményt adok

Ferenc R.

Ferenc R.

Tapasztalt vagyok

Ferenc R.

Ferenc R.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül az üzleti titok Budapesten?

36300 - 68100 Ft/alkalom

A legjobb magánnyomozóok Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Mi megszerezzük az információt, amire szüksége van. Keressen minket bizalommal! Keressen minket bizalommal! Mi megszerezzük az információt, amire szüksége van. Maximális diszkréció. Sikeres nyomozás. Sokéves tapasztalat. Országos kapcsolatok.

  • Üzleti titok

    6700 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nem tudom mit tudnak amit kerestem nem volt!

Sándor
2 éve

Nyomozás, tanácsadás, információsgyűjtés több évtizedes tapasztalattal. Hívjon még ma! Antal Zsolt:Operatív biztonsági területen magas szinten képzett szakember, volt főnyomozó. Bizonyítékszerzés. Üzleti partner ellenőrzés. Biztonsági szaktanácsadás.

    7200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nem voltam ügyfelük, csomag tévesnek hitt kézbesítése kapcsán kerültem kapcsolatba velük. "Vadidegenként" is nagyon segítőkész volt az ügyfélszolgálatuk.

Antal
2 éve

Egységes formaruha, online ellenőrző rendszer 24 órás felügyelettel - beavatkozó egységgel. Telephelyek, irodaházak, ipari létesítmények, üzemek védelme élőerős őrzéssel.

    5600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Rendszeresen adunk fel csomagokat. Minden rendben működik. Köszönjük

László
2 éve

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek. Kamerák, riasztók, kapuk. Komplex megoldások. Kül- és beltéri érzékelők.

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Profik. Gyors, pontos, rugalmas srácok.

László
2 éve

Az ország minden pontján, minden városban és településen elérhetők vagyunk. Hívjon még ma! Profizmus a magánnyomozásban. Üzleti és magánügyek felderítése hatékonyan! Üzleti magánnyomozás. Bizonyítékok felkutatása. Profi...

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

minősíteni (ha lehet is minősíteni valamilyen szinten.)"

Andrea
2 éve

Teljes diszkréció és profizmus. Külföldi kapcsolatrendszer is segíti munkánkat. Profizmus a magánnyomozásban. Üzleti és magánügyek felderítése hatékonyan. Biztosítási nyomozás. Üzleti magánnyomozás. Magánnyomozás. Hűtlenségi ügyek.

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Az értékesítési vezetővel történt legutóbbi beszélgetés során kértem egy ajánlatot, hogy össze tudjam hasonlítani almát az almával. Nem értette mit szeretnék és megsértődve rámrakta a telefont, majd pár percre rá kaptam egy emailt, hogy az ajánlatot lezárták. Abszolút profi hozzáállás....

Pástyán
2 éve

Maximális diszkréció, sikeres nyomozás és országos kapcsolati rendszer. Mi utána járunk annak, amire szüksége van. Keressen minket bizalommal! Éjjel-nappal elérhető. Sokéves tapasztalat. Szolgáltatások: Információgyűjtés, Párkapcsolat átvilágítása, Eltűnt személyek.

    5000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

A FINA/rol akartunk poweradet lopni az utso napon es nem engedte az a rohadek vallonos, mert hogy az a sportolóke. felháborító.

Zsolt
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi magánnyomozó szakemberektől?

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó üzleti titok közben Budapesten

Népszerű kérdés

Zárcsere gyorsszolgálat: mennyibe kerül Budapesten?

Budapesten a zárcsere gyorsszolgálat átlagos ára 12000 - 22500 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Zárszerelők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok zárszerelőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 310 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ZÁRCSERE GYORSSZOLGÁLAT szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek zárszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható zárszerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: zárcsere gyorsszolgálat.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy zárszerelő segítségét?

Egy jó zárszerelő a zárcsere gyorsszolgálat mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha zárszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!