Minőségi ágy kárpitozás Debrecenben. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ágykárpitos szakembert?

Ne menj tovább, a legjobb szakembereket a Qjob-oldalon találod! Hirdesd meg a feladatodat és válogass a díjmentes ajánlatokból! Bízz minket a Debrecen-i ágyad kárpitozásával! Tapasztalt szakembereink és 71 éves tapasztalatunk garantált elégedettséget nyújtanak! Kérj ajánlatot még ma! Első alkalommal használod a Qjob-ot és nem tudod, hol kezdj? Oszd meg velünk a problémádat és rögtön kapni fogsz ajánlatokat a környéken dolgozó szakembereinktől! Mielőtt döntesz, összehasonlíthatod a profilokat, elolvasod a véleményeket és további információkat kérhetsz. Válaszd ki a legjobb szakembert a listánkból!

10 ágykárpitos most online

Zsolt

Zsolt

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Karoly

Karoly

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül az ágy kárpitozás Debrecenben?

35000 - 65600 Ft/db

A legjobb ágykárpitosk Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ágykárpitost!

Budapesten a szállitás oda-vissza 6000 ft. Az egész ország területén vállalunk munkát. Kárpitos munkák korrekt árakon garnitúra áthuzása 50-60 ezer ft+szövet.1 év garancia. Budapest és +80 km körzet. Kedvezményes szállitás. 1 év teljeskörü garancia.

  • Ágy kárpitozás

    3000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, pontos megbízható csapat, nagyon korrekt áral!

Bútoráruházak lapraszerelt bútorait kompletten összeszereljük, szerelvényezzük. Nincs kiszállási díj. Rugalmasság. Hullladék elszállítás. Tisztán dolgozunk.

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Egy nap alatt 4 különböző helyről szállítottak hozzánk bútorokat (Pest megyén belül), házon belül is rengeteg, igen méretes, nehéz bútort is megmozgattak. Egész napos munkára kértük fel őket. Nagyon elégedettek vagyunk a cég szolgáltatásával, a fiúk munkájával. Köszönjük!

Beépített tölgy konyhabútorát megtervezzük és kivitelezzük Önnek. Látogasson meg minket, nézze meg ízléses bemutató konyhánkat, bútroainkat. Minőségi Tölgy Bútorok. Terveztessen Nálunk. Szakképzett Munkatársak. Bútor Bemutatóterem. Egyedi Tervezésű Bútorok.

    3100 Ft

Pontos,preciz,megbizható szakemberek.Csak ajánlom Őket mindenkinek!

IKEA bútor összeszerelés garanciával. Tökéletesen összeszerelt szeretne? Hívjon minket! Rövid határidő, kedvező szerelési díj, barátságos szakemberek, pontos és precíz munka.

    2400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Elfelejtik az idöpontot, amit lebeszéltünk. Megegyeztünk egy fix árban, ami minden ok nélkül meg akartak emelni, amikor a kanapé megérkezett. Ráadásul még próbálnak viccelni is, hogy nem tudnak visszaadni és amikor elindulok velük, hogy egy boltban felváltjuk az összeget, közlik, hogy csak szivattak. A kanapém ráadásul össze lett kenve gépzsírral. Teljesen megbizhatatlanok. Nem ajánlom öket.

Bútor Javítás Budapest. Több mint 1000 találatot kaphat az internetről

    2100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló, gyors és precíz munka volt. Jól lehet vele kommunikálni és megérti a megrendelői igényeket. Igazán egyedi dolgot kértünk, amit tökéletesen meg tudott valósítani.

Rendelj ágykárpitos szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos ágy kárpitozás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Ágy kárpitozás: milyen árak vannak Debrecenben?

Debrecenben az ágy kárpitozás átlagára 34900 - 65400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Debrecenben?

Most 51 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÁGY KÁRPITOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost megbíznod amennyiben erre van szükséged: ágy kárpitozás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy jó bútorasztalos az ágy kárpitozás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: ágy kárpitozás?

Az Ágy kárpitozás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bútorasztalost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.