Hogyan találj villanyszerelő szakembert?
Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Dupla kapcsoló bekötése Debrecenben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Dupla kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

Denes
Ingyenes kiszállás.

Sandor
Érdekel.

József
Sok tapasztalatom van
A legjobb villanyszerelők Debrecenben!
Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!
Fő profilunk: villámhárító rendszerek kiépítése, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., lakás, irodák elektromos fogyasztásának csökkentése, korszerűsítese (led világítás).
Villanyszerelés fix árakkal:
- Fészekvésés doboznak 200 – 300 Ft/db
- Lakás átvezetékelése: 4000 Ft-tól 6000 Ft-ig /㎡
- Áramkör bővítése kismegszakító beépítésével: 1.500 Ft/db
Kiszállási díjaink: 7.00 - 17.00 óra között .
Dupla kapcsoló bekötése
7300 Ft
Mind az ígérteket betartja. Időben, árban is megfelelő. A munkája tökéletes. Kedves, szimpatikus. Ajánlom

Főbb szolgáltatásaink: fő elosztók és vezetékek cseréje, tápkábel kiépítése, mérőhely szabványosítás.
Milyen villanyszerelő árak:
- Csillár felszerelése: 3000 Ft-tól 5000 Ft-ig
- Lámpa felszerelése: 3000 Ft
- Lakás átvezetékelése: 7500 Ft-tól 30000 Ft-ig /㎡
tudok helyben pontos árajánlatot adni.
Dupla kapcsoló bekötése
7400 Ft
Gyorsan, pontosan dolgozik. Rá lehet bízni bármit.

Tisztelt Érdeklődő! Jó napot, kedves Megrendelő! 1000 volt hálózati feszültségig terjedő biztonsági besorolással rendelkezek. Több mint 3 éve foglalkozom villanyszereléssel, munkámat az előírásoknak, dokumentumoknak és szabályoknak megfelelően magas minőségben végzem. Nagy tapasztalattal rendelkezem a villanyszerelés terén. Közvetlenül professzionális dielektromos és dinamometrikai szerszámokkal dolgozom, és csak olyan minőségi anyagokat használok, amelyek ismert európai márkáktól származnak, amelyek a hosszú évek során bizonyítottak, például: ABB, Legrand, Schneider, Hager, DEKraft ... Az elvégzett munkából nemcsak anyagi hasznot, hanem lelki örömöt is kapok, valamint hálát a megrendelőtől.
Amiket vállalok: lámpa felszerelés, átalánydíjas villanyszerelés, lakáselosztó cseréje, javítása, felújítása.
Korrekt villanyszerelési árak:
- Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig
- Mosógép bekötése: 5000 Ft /darab
- Tűzjelző Szerelés Részletei - Szerelési díj: 3.000 Ft/db.
Kiszállási díjaink: 7.00 - 18.00 óra között .
Dupla kapcsoló bekötése
7300 Ft


Egy segítőkész, leleményes szakember.
