Egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Egypólusú kismegszakító bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

16 villanyszerelő most online

Ernő

Ernő

Érdekel.

Mihaly

Mihaly

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben?

2800 - 5300 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: év-ebf- és villámvédelmi felülvizsgálatok, nagy méretű csillárok felszerelése, hibaelhárítás.

Villanyszerelés árak:

  • Munkadíj a villamos terv alapján 1 db - 350.000 Ft
  • Bojler bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Fuvarozás költöztetés: 8000 Ft /óra

Kiszállási díjaink: 8.00 - 16.00 óra között .

  • Egypólusú kismegszakító bekötése

    6500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.2

Precíz, rendes, jó munkás.

Antal
3 éve

Tisztelt megrendelők! Villanyszerelő-ezermesterként mindenféle villanyszerelési munkával foglalkozok, egyedül is vagy csapatban. Sokéves tapasztalattal rendelkezek villanyszerelés terén és emellett egyéb egyszerű munkákat is elvégzek. 15 éves munkatapasztalatom alatt kb. 50 felújított lakás és több, mint 3000 elvégzett feladat áll mögöttem. Becsületesen és lelkiismeretesen végzem a munkámat. Városi autómmal bármilyen kért helyszínre kimegyek, vállalom az anyagok beszerzését is, amelyekről számlát is ki tudok állítani.

Főbb szolgáltatásaink: villámvédelmi rendszerek felülvizsgálata, új mérőhely kialakítása e-on területen, bojler elektromos bekötés.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Vezérelt áram (éjszakai áram) kiépítése: 60.000 Ft-tól
  • Mosógép bekötése: 13000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 25000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 0-24

    6200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.3

Úgy érzem, hogy át lettem volna verve. Pénzt (telefonszámla) és időt (napokat) spóroltam volna vele, ha nem őt hívom.

Aladár
3 éve

Zoltán vagyok. Sorozatban hetedik éve foglalkozok villanyszereléssel. Nagy felelősséget érzek az elvégzett munkámért, szorgalmas, képzett és precíz vagyok. Garantálom a jó minőségű munkát.

Fő profilunk: régi elektromos rendszerek felújítása, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Villanyszerelő árak:

  • 43 m2-es 1+ fél szobás tégla lakás teljes villamos hálózatának kiépítése, mely magában foglalja a vésést csövezést, vezeték behúzást, szerelvényezést: 380.000 Ft–tól + anyagköltség
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft /darab
  • Ip kamera telepités: 12500 Ft-tól 18750 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3800 Ft

Zoltán H. - Egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben - 1
Zoltán H. - Egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben - 2
Zoltán H. - Egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben - 3

2 vélemény / értékelés 4.9

Az elvégzett munka jó minőségű és gyors.

Miksa
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő egypólusú kismegszakító bekötése Debrecenben

Egypólusú kismegszakító bekötése: mennyibe kerül Debrecenben?

Debrecenben a egypólusú kismegszakító bekötése átlagára 2100 - 3900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 53 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: egypólusú kismegszakító bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik az egypólusú kismegszakító bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg tapasztalt specialista regisztrált már.