Elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elektromos autó töltőállomás telepítése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

György

György

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Imre

Imre

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben?

181100 - 339600 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. 100%-osan tökéletes emberek nincsenek, mindenkinek vannak pozitív és negatív tulajdonságai. Ha tudnám a gyengeségeimet, kijavítanám őket. A lényeg az, hogy ne legyünk szemtelenek és gorombák, az udvariasság mindig győzedelmeskedik.

Fő profilunk: áramkör bővítés, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Villanyszerelő árak:

  • Fészekvésés dobozok részére téglafalban 1 db - 500 Ft
  • Hibakeresés: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab
  • Villamos biztonsági felülvizsgálat: 40000 Ft /darab

  • Elektromos autó töltőállomás telepítése

    6400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.2

Magas színvonalú eredmény!

Sámuel
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Képzett villanyszerelő vagyok felsőfokú végzettséggel, sok munkatapasztalattal. Nem kérek külön díjat a házhoz érkezésért.

Amiket vállalok: fő elosztók és vezetékek cseréje, teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés, komplett villanyszerelés.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Meglévő kábelekre való bekötés és felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Konnektor cseréje: 2500 Ft-tól 3750 Ft-ig /darab
  • Riasztó akkumulátor cseréje: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig /egység

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    5000 Ft

Ferenc S. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben - 1
Ferenc S. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben - 2

9 vélemény / értékelés 4.0

Probléma megoldó képessége nagyon jó és idő előtt elkészült. Ajánlom.

Móric
3 éve

Zoltán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Minden villanyszereléssel kapcsolatos munkát szeretek, imádom a munkámat.

Főbb szolgáltatásaink: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), zárlat keresés,hibaelhárítás budapest, tűzhely bekötés.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése villanyszerelés: 100 – 150 Ft/m
  • Csillár felszerelése: 4000 Ft /darab
  • Szerelvények cseréje : 1000 Ft /darab

Üdv, Zoltán

    3700 Ft

Zoltán N. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben - 1
Zoltán N. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben - 2

7 vélemény / értékelés 4.3

Csendesen, de nagy hozzáértéssel dolgozott. Ajánlom mindenkinek.

Izidor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos autó töltőállomás telepítése Debrecenben

Elektromos autó töltőállomás telepítése: mennyibe kerül Debrecenben?

Debrecenben a elektromos autó töltőállomás telepítése átlagára 188600 - 353600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Debrecenben az elektromos autó töltőállomás telepítése szolgáltatáshoz már 20 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 15 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: elektromos autó töltőállomás telepítése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Miben lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például elektromos autó töltőállomás telepítése vagy bármelyik hasonló munka esetén a legjobb választás egy regisztrált villanyszerelő. Jelenleg 15-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!