Minőségi elektromos főzőlap bekötése Debrecen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Elektromos főzőlap bekötése Debrecenben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Elektromos főzőlap bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

15 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Ma is elvállalom.

József

József

Csaba

Csaba

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a elektromos főzőlap bekötése Debrecenben?

4700 - 8900 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. 10 éve villanyszereléssel foglalkozok. Igényesen, pontosan és gyorsan, kulcsarkész munkákat végzek.

Fő profilunk: elektromos hőtárolós kályhák javítása, okos világítás megoldások, érintésvédelmi problémák megszüntetése.

Szolgáltatások és árak:

  • Villanytűzhely tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
  • Kismegszakító cseréje: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Konnektor cseréje: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Elektromos főzőlap bekötése

    6000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

Megbízható, tanácsokkal lát el, érti amit csinál és azt jól is csinálja! Amit kiad a kezéből, az egy tökéletes munka! Ajánlom őt!

Benedek
3 éve

Kedves érdeklődő! Szerteágazó tapasztalatom van villanyszerelés terén

Villanyszerelési munkáim: mágneszárak kiépítése, lengő dugaljak, kültéri ip védett dugaljak felszerelése, tűzhely bekötés.

Villanyszerelési Árlista:

  • Fénycsövek cseréje 1 db - 6.300 Ft
  • Fi relé beépítése: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig
  • Lakás elektromos alapszerelése, lakás felújítás, lakás átalakítás: 4.900 Ft/szer.

Üdv, Sándor

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.4

Nem csalódtam benne. Ajánlom másoknak is.

Menyhért
3 éve

Debrecen dolgozom, megyében is! Gusztáv belül saját autómmal megyek házhoz. Az autóm csomagtartójában minden szükséges szerszámot magammal viszek, ami a kisebb és nagyobb munkavégzésekhez kellhet. A helyzettől függően tanácsadást is tudok nyújtani az ügyfeleimnek. Ui.: Nincs lehetetlen!

Villanyszerelési munkáim: zárlatok megszüntetése, alumínium vezeték csere réz vezetékre, villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Korrekt árak:

  • Villanysütő bekötés 13.000 – 15.000 Ft
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 8000 Ft-tól 12000 Ft-ig /darab
  • Kiszállás székhelyen kívül: 4500 Ft /alkalom

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    7100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.0

Őt hívom, ha baj van, mert ügyes.

Szilárd
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos főzőlap bekötése Debrecenben

Gyakori kérdés

Elektromos főzőlap bekötése: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a elektromos főzőlap bekötése átlagára 4600 - 8700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Debrecenben az elektromos főzőlap bekötése szolgáltatáshoz már 75 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 60 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: elektromos főzőlap bekötése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Melyik feladatok tartoznak ehhez: elektromos főzőlap bekötése?

Az Elektromos főzőlap bekötése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.