Fal festés Debrecenben gyorsan és hatékonyan!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 89 szobafestő közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Debrecenben bérelj fel a legjobb szakembereket a fal festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Debrecenben környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

13 szobafestő most online

Viktor

Viktor

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

erdekel.

Róbert

Róbert

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fal festés Debrecenben?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb szobafestők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezem a lakásfelújítások terén. Festést, tapétázást, hideg- és meleg burkolást, villanyszerelést, vízszerelést és komplett generálkivitelezést vállalunk. Ingyenes helyszíni felméréssel. Mikromunkák esetén kiszállást számolok fel. Fő profilunk: Falfestés szivaccsal, Tisztasági festés Korrekt Áron, Radiátor festés, fa lakkozás, aljzat betonozás

  • Fal festés

    4100 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Megbizható, pontos, nagyon szêpen elvégezte a munkát.

Ingatlanok teljeskörű felújításával foglalkozunk. Gipszkartonszerelés / álmennyezet, válaszfal, előtét fal, disegn kartonozás, stb. / Festés, glettelés, külső homlokzati szigetelés. Kőműves munkák / betonozás, vakolás, falazás, kerítések, lépcsők készítése, térkövezés, burkolás/. Számlaképes vállalkozó vagyok. Hívjon bizalommal! Szolgáltatásaink: Ereszdeszka festés, mázolás, Ajtó festés, papír aljzat készítés, födém készítés

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt, megbízható, precíz. Parketta csiszolást és lakkozást kértem. Nagyon szép munkát végzett.

Lion Tűz és Munkavédelem "- Lion Tűz és Munkavédelem - Folyamatos vagy eseti szolgáltatás nyújtás - Kockázatértékelések, Tűzvédelmi Szabályzatok kidolgozása -Oktatások megtartása, Felülvizsgálatok megvalósítása - Segítünk az érintésvédelmi, tűzvédelmi szabványossági, villámvédelmi, emelőgép felülvizsgálatok, üzemorvosi, tűzvédelmi szakvizsgával, teherkötözői, munkavédelmi képviselők oktatásával kapcsolatos teendők ellátásában. - Keressenek minket bizalommal, ha cégének szüksége van ezekre az elvégzendő feladatokra!" Szolgáltatásaink: Fal festés, Festés, Falfestés szivaccsal, házfelújítás, lépcső

    2900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Először telefonon keresett meg, utána az ajánlatát megerősítette írásban is! Gyorsan tudta elvállalni a munkát, a megbeszéltek szerint érkezett és időben ahogy ígérte fejezte be a feladatot! Munkájával megvagyunk elégedve!

Szoba festés Mázolás Tapétázás külső hőszigetelés három generáció óta a szakmában Szolgáltatásaink: Fal festés, Szobafestés, glettelés, Radiátor festés, szobafestő mester, linóleum felszedés

    1800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Rendkívül megbízható, precíz és korrekt szakember. 50 négyzetméternyi parkettát csiszolt a lakásban, ezen kívül felszedett egy régi szőnyegpadlót, aljzatkiegyenlítést végzett és új parkettát rakott le egy kisszobában, mindezt gyönyörűen. Mindig időben érkezett, az előre jelzett áron végezte el a nehéz 5 napos munkát. Kommunikáció ennél könnyebb nem is lehetett volna, telefonos üzenetekkel tartottuk a kapcsolatot a megbízást megelőzően és mindig rögtön válaszolt bármilyen kérdésre. Rá tudtuk bízni a lakást is, az elkészült munkáról még fényképet is küldött. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha jövőben szükségem lesz hasonló munkákra, biztos hogy őt bízom meg ismét.

Építőipari kft. vállalja lakások, családi házak, irodák,üzletek teljes körű felújítását, építését. Festő, kőműves munkákat a-tól z-ig, kerítés építés, hideg- meleg burkolás, térkövezés, homlokzatszigetelést, földmunka, bontás, tetőfelújítás. Feladatok amiket vállalok: Járólap festés, Beltéri festés-mázolás, Ereszdeszka festés, falfestés, mészkő oldalfal és padló burkolás

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Szaki nagyon gyorsan, precízen dolgozott. Nem hittem volna, hogy ilyen gyönyörűen fel tudja újítani a parkettát. Köszönöm szépen a remek munkát.

Tisztelt Megrendelő! Cégünk tapasztalt szakemberekkel dolgozik. Felújításban és építésben is egyaránt számíthat cégünkre. Legyen szó hőszigetelésről,Hidegburkolásról,Festő-Mázoló munkáról, Tetőfedésről, Térburkolásról vagy akár Alaptól-Tetőig építésről, számíthat ránk. Érdeklődjön bizalommal korrekt árainkról,garanciális munkáinkról. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Aluminium radiátor festés, Akciók, Ingyenes felmérés, Gépi festés, fürdőszoba festés, csempe leverés

    2000 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben ment, Szaki nagyon szep es preciz munkat vegzett.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fal festés közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Fal festés: mennyi az ára Debrecenben?

Debrecenben a fal festés átlagára 2000 - 3800 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi értékeléseket?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Debrecenben?

Jelenleg 49 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FAL FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod amennyiben erre van szükséged: fal festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

A jó szobafestő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: fal festés?

A fal festés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szobafestőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.