Fali konnektor bekötése Debrecenben gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Fali konnektor bekötése Debrecenben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Fali konnektor bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

20 villanyszerelő most online

Karoly

Karoly

Érdekel.

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a fali konnektor bekötése Debrecenben?

1700 - 3200 Ft

A legjobb villanyszerelők Debrecenben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

József vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Ebben a szférában dolgozom már 15 éve, nincsenek káros szokásaim.

Amiket vállalok: leégett elosztók cseréje, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

Villanyszerelés árak 2022:

  • Dugalj, kapcsoló teljes kiépítés esetén: 2 000 Ft / db
  • Bojler szerelés: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Kismegszakító cseréje: 1000 Ft-tól 2500 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

  • Fali konnektor bekötése

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.3

Nem jött el. Nem is akarok többet vele foglalkozni. Vége

Eligius
3 éve

A megoldások embere vagyok. Minden, ami a villanyszereléshez kapcsolódik! Mérőórák és konnektorok felhelyezése. Bútorok kiválasztása. Bármilyen nehézségű feladatot megcsinálunk kulcsrakészen. Állapotfelmérés, felújítás, kábelek tömítése, elektronikai rendszer javítása, szaktanácsadás. Az Ön számára legmegfelelőbb lehetőséget kínálom! 20 év munkatapasztalatom van. Székesfehérváron és környékén dolgozom.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: földelés, áramszolgáltatói ügyintézés, led technológia alkalmazása.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Fogyasztók bekötése hálózatba 1 db - 9.000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 20000 Ft
  • Kismegszakító cseréje: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    4500 Ft

Gergely N. - Fali konnektor bekötése Debrecenben - 1
Gergely N. - Fali konnektor bekötése Debrecenben - 2

6 vélemény / értékelés 4.8

Hamar felismerte a bajt, és megoldotta.

Lázár
3 éve
Szolgáltatásaim: Háztartási gépek, elektronika, vízvezeték, berendezések szerelése, bekötése. Igényesen, szakszerűen, gyorsan. Megfizethető áron. Garanciát nyújtok minden típusú szolgáltatásra. Partneremmel dolgozom.

Főbb szolgáltatásaink: fő elosztók és vezetékek cseréje, tápkábel kiépítése, mérőhely szabványosítás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Csillár felszerelése: 3000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 7500 Ft-tól 30000 Ft-ig /㎡

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    7400 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan, pontosan dolgozik. Rá lehet bízni bármit.

Domonkos
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fali konnektor bekötése Debrecenben

Népszerű kérdés

Fali konnektor bekötése: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a fali konnektor bekötése átlagára 1600 - 3000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Debrecenben?

Most 56 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: fali konnektor bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megbízható villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A fali konnektor bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a fali konnektor bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember közül válogathatsz.